Kdyby dinosauři žili dnes

Kdyby dinosauři žili dnes https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129492/kdyby-dinosauri-zili-dnes-129492.jpg 4 16 3

Kdyby dinosauři nevymizeli před 65 miliony let, jak by vypadala Země s největšími živočichy, jací na ní kdy žili? Vydejte se s námi na neobyčejnou cestu oceány, oblohou i po souši a hledejme, kde by mohli dinosauři žít v našem světě. Odborníci využili nejnovější výzkumy, aby vytvořili překvapující scénář střetu dinosaurů s naší civilizací. Neuvěřitelné obrazy fotograficky přesných rekonstrukcí dinosaurů zasazené do současných snímků. Podrobné údaje o většině známých poznatků o dinosaurech. Zhuštěné údaje o všech hlediscích výzkumu dinosaurů od jejich vyhynutí, po poslední fosilní nálezy.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Junior (ČR)

If Dinosaurs were Alive Today

EnderDragon
22.03.2021 5 z 5

Podle mě je to zajímavé.

Predator3313
19.10.2018 2 z 5

Bohužel kniha mě dost zklamala. Nápad je superní, bohužel jsem čekal trochu víc vědecký přístup. To bych ještě přežil, ale některé věci opravdu nedávají smysl. Například nikdy jsem neslyšel, že by Tyranosaurus LEŽEL a číhal na kořist. Nebo když srovnávám Živočicha, který má 50m a druhého který má 40, neřeknu, že ten druhý je proti tomu většímu jako trpaslík. A takových blbostí je tam celá řada. Trochu mám podezření, jestli se nejedná především o špatný překlad. Z mého pohledu hodnocení trochu zachránil konec knihy, zajímavosti atd. Jen díky tomu dávám 2*

TessDragon
05.08.2012 5 z 5

Moc zajímavá a originální kniha o tom, co by bylo, kdyby dinosauři nevyhynuli a žili by dnes.

dinosauři

Dougal Dixon
skotská, 1947
2008  71%Kdyby dinosauři žili dnes
2009  60%Dinosauři
2012  56%Objevení Tyrannosaura rexe
2019  100%Všechno, co musím vědět: Dinosauři
2023  100%Prehistorický svět v životní velikosti

Kniha Kdyby dinosauři žili dnes je v