TeriLin1111 TeriLin1111 komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

5/5 ⭐
Tohle je něco skvělého. Všem určitě moc moc doporučuji. Na tuto knihu se přiznám že myslím docela často, příběh byl opravdu velmi silný, poutavý a čtivý. Opravdu mě to dostalo. Hlavní postavy taky byly úžasné. Moc jsem si je oblíbila, všichni byli hrozně stateční a nevzdávali se. Za mě jednoznačné doporučení a určitě budu chtít někdy přečíst znovu :) Tohle nejspíš bude jedna z mých srdcovek.❤

23.10.2020 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Tato kniha se mi velmi líbila a navnadila mně na další díly. Líbí se mi že je napsaná z pohledů všech tří hlavních hrdinek. Hrdinky jsou odlišné ale chtějí se společně pomstít. A všechny jsem si je oblíbila. Je to i o vztazích romantických ale i kamarádských. Sice mi přišlo že některé pomsty byly napsány trochu uspěchaně, i tak doporučuji. Těším se na další díly :)

22.11.2019

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Skutečně příjemná oddechovka. Sice je to klasický YA romantický příběh, i tak musím ocenit poměrně originální nápad. Je také pravda že jsem se nějak nenasmála jak bylo napsáno na obálce ale nelituji že jsem si Dreamologii přečetla. A postavy taky byly velmi sympatické :)

22.11.2019

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Tato kniha je skvělá, hrozně se mi líbí nápad napsat úryvky z pohledů jiných postav. Za mně skvělá povídková kniha

22.11.2019 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Tato kniha mně velmi příjemně překvapila. Líbilo se mi jak byly všechny postavy odlišné. Přišlo mi že kniha překvapivě nebyla ani moc předvídatelná ( tedy až trochu ke konci). Ale byl to vskutku napínavý příběh který se četl příjemně a poměrně rychle. Byla tam i romantika ale rozhodně to nebyl nějaký extra ,, slaďák,, . Také se mi líbilo že každá z postav má různá tajemství která se postupně odhalují. A taky je podle mně super že příběh je psaný z pohledů pravě čtyř odlišných hlavních hrdinů. Doporučuji :)

22.11.2019 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Velmi dobře se kniha četla. Oblíbila jsem si skoro všechny postavy a taky charakter hlavní hrdinky. Není to přehnané fantasy, i když se tam objevuje téma jako např. démoni tak je to stále propojené s realitou. Velmi originální nápad a vřele doporučuji. Nemohu se dočkat na další díly !

22.11.2019 4 z 5