Teri.Fishing Teri.Fishing komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Skvělá kniha! Chvílema jsem opravdu tajila dech, dokonce jsem si představovala rozpraskané rty červené od vína, které měla hlavní hrdinka. Opravdu jsem se do knihy ponořila! doporučuju!

13.06.2017 5 z 5

Proč lidé pláčou před obrazy Proč lidé pláčou před obrazy James Elkins

Kniha skvělá! Moc se mi libi, jak tam autor rozebira to, že cloveka oddalují od prozitku z obrazu prave znalosti o něm. Líbí se mi příběhy lidí, kteří měli s uměním osobní zážitek. Také bych něco takpvého chtěla prožít. Zatím zažívám jen nadšení, že se setkávám s významným obrazem. Některé části knihy mě zastak ale nebavily, přišlo mi, že se autor hodně opakuje a omílá to samé. Ale jinak skvělá kniha!

27.02.2017 5 z 5

Dorie: dívka, kterou nikdo neměl rád Dorie: dívka, kterou nikdo neměl rád Doris van Stone

Krásný příběh dívky, která byla nepřijatá a měly těžký život a její cesty k Bohu, jak si jí našel a dal jí novou životní cestu. Moc krásná povzbudivá knížka!

11.01.2017 5 z 5

Křížem krážem na scéně Křížem krážem na scéně Kornelius Novak

Úžasná inspirativní knížka! skvělý evangelizační materiál :)

11.01.2017 5 z 5

Rebelka - Odvrácená strana islámu Rebelka - Odvrácená strana islámu Ayaan Hirsi Ali

Tuhle knížku jsem hltala! Strhující příběh a pravdivý objektivní pohled na islám. Moc obdivuji autorku!

27.09.2016 5 z 5

Milované Princezně : milostné dopisy od tvého krále Milované Princezně : milostné dopisy od tvého krále Sheri Rose Shepherd

Knížka určená přesně na míru ženskému srdci. Možná, že skrze ní dokážeme lépe příjmout Boží řády a příkazy pro nás. A také to,že jsme jako ženy jedinečné a milované. /žasný poměr povzbuzení a rad:)

11.06.2016 5 z 5

Psychoblábol Psychoblábol Richard L. Ganz

Skvělá kniha! Studuju výtvarnou výchovu pro pomáhající profese a zamýšlela jsem se hodně, jak s mám stavět k psychologii. Jestli vždy psychologie jedná právně atd. Tahle knížka mě utvrdila v tom, že Duchovní poradenství je důležité a potřebné mnohem, mnohem víc, než si myslíme. A také,že si myslíme, že to nemá takovou sílu, jak jít k psychologovi. Ale co je lepšího než si léčit duši s Boží pomocí? Moc dobrá knížka, která představí i laikovi přístupy v psychologii a v čem mají nevýhodu oproti duchvnímu poradenství.

11.06.2016 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Knížka je skvělá na oddych. Moc se mi líbí, jak je Aňa upřímná a umí si ze sebe dělat legraci a jak ukazuje, že "celebrita" tady v ČR žije normálním životem a má stejné problémy jako my. Moc se u té knihy směju a soucítím s ní. Je psaná tak,že se do ní každá žena vžije. A ilustrace? Říkala jsem si, kdo to ilustroval,že Aňu tak skvěle vystihl a ona to byla její sestra! Prostě knížka, co mi přrostla k srdci :)

11.06.2016 5 z 5

Vše má svůj pravý čas Vše má svůj pravý čas Philip Gulley

Skvělé veselé a milé povídky ze života kazatele!

Umění a kýč Umění a kýč Tomáš Kulka

Kvalitní kniha! Jen mi pak přišlo, že se tam omýlá to samé, než se došlo ke kontkrétním příkladům ve stylech a pod. Zaujalo mne vysvětlení rozdílu mezi cestovaletem a turistou. Kniha umí pojmenovat to, co jsem z kýčovitých děl vycítila, ale název jsem tomu neuměla dát.

Stavební slohy v Česku Stavební slohy v Česku Radomíra Sedláková

Hodně dobrá stručná příručka! Napsáno kvalitně a stručně.

Krtek a kalhotky Krtek a kalhotky Eduard Petiška

Krtek pohádka, která se neztratí ani v dalších generacích.

Broučci Broučci František Hrubín

Broučci jsou legendární a nezapomenutelní! Zahřívá mě jen když si na ně vzpomenu a ještě ten krásný večerníček!

Dvakrát sedm pohádek Dvakrát sedm pohádek František Hrubín

Pohádky mého dětství! Milovala jsem je!

Kuřátko a obilí Kuřátko a obilí František Hrubín

Úžasný! Myslím,že i ted si vzpomenu na nějaké verše z knížky :)

Špalíček pohádek Špalíček pohádek František Hrubín

Plno krásných pohádek a snové poetické ilustrace.

04.01.2016 4 z 5

Nebe, babky a draci Nebe, babky a draci Zuzana Földesiová

Úžasná knížka plná příběhů ze života, které by se nám mohly jednoduše taky přihodit. Potěší, dá ponaučení, prostě knížka do nepohody!

Bible Bible neznámý - neuveden

Kniha knih. Člověk ji čte celý život a stále přináší nové věci, poučení, povzbuzení i usvědčení. Díky za ni!

02.01.2016 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Když mi knížku mamka četla před spaním jako malé, vždy u konce plakala a já nechápala proč. Když si Malého prince čtu jako dospělá, vidím tu mnohem víc krásy než dřív. Když jsem byla malá, chápala jsem příběh o růži a o lišce, ale ted vidím poučnost i v dalších příbězích. Takhle knížka mě chytá za srdce a mohu jí číst pořád dokola. Nechápu, že se někomu může nelíbit.

02.01.2016 5 z 5