Špalíček pohádek

Špalíček pohádek

Soubor nejkrásnějších českých pohádek a nové příběhy na staré motivy.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28871/spalicek-pohadek-28871.jpg 4.542
Literatura česká
Vydáno:, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Péťa1950

Hrubín je moje dětství. Škoda, že už jeho knížky nevychází. Porazil ho " Děda Mráz" ve Smolíčkovi? Škoda. Jeho veršované pohádky jsou nedostižné.

Nádherný výběr klasických českých pohádek. Nezapomenutelná kniha mého dětství, která je nepočítaně přečtená i mými dcerami. V knihovně je to klenot mezi knihami, který trpělivě čeká na další malé čtenáře. :o

Chesterton
28.12.2017

Pan František Hrubín je jednoznačně můj TOP dětský spisovatel!! Vyrostla jsem na něm a kam se na něho hrabou Karafiátovi Broučci případně Babička :)))

Hanačka1976
18.11.2017

Mládí a teď znovu.

EvikU.
09.04.2017

Pohádky jsou hezké skoro všechny. Dobro vítězí nad zlem. Kéž by to bylo i v životě.

lenyleny
18.11.2016

Tato kniha by měla být v každé knihovně pro děti. Klasické pohádky,ano s těmi by se mělo u dětí začínat. A samozřejmostí u dětské knížky by měly být krásné obrázky, tak jako je to u této knížky. Již se těším na to , až ji budu číst a ukazovat mým vnoučatům.

technolog
04.04.2016

Rád jsem si díky čtenářské výzvě přečetl i něco z mého dětství. Jednou ty pohádky budu číst vnoučatum.

Teri.Fishing
04.01.2016

Plno krásných pohádek a snové poetické ilustrace.

Selinute
30.10.2012

Nezapomenutelné pohádky s milými obrázky Jiřího Trnky.

vitavita
13.03.2012

Mně se nejvíc líbila pohádka O Všudybylovi.