Teredo Teredo komentáře u knih

Spojeni osudem Spojeni osudem Meagan McKinney

Navzdory tomu, že se jedná o vztah, kdy se hlavní postavy v jednom kuse hádají, aby hlavní hrdina mohl v dalším okamžiku hlavní hrdinku svádět, je kniha velmi povedená. Samozřejmě se najdou chvíle, kdy postavy jednají nepochopitelně jen proto, aby se prodloužil děj, ale kupodivu právě druhá polovina knihy má mnohem větší spád a autorka mohla dát víc prostoru pobytu Brienne a Avenela v Bathu. Trochu neuspokojivé bylo, že jsme se stejně nedozvěděli, kdo je Brienniným otcem. Ale přes to všechno, kdyby se mě někdo zeptal, co bych mu doporučila za historickou harlekýnku, řekla bych Spojení osudem.
PS: Nejlepší scéna je ta, kdy najde Brienne v Bathu a objeví její malé tajemství.

01.05.2019 5 z 5

Iustus: část druhá Iustus: část druhá Martin Moudrý

Opravdu se mi líbilo, že v knize vystupovaly biblické postavy, přestože se chovaly jako šílenci. Bylo fajn, že partnerem hlavního hrdiny nebyla žena, ale mladý kluk, i když toho projevovaní lásky bylo až moc. Ale nad čím jsem obracela oči v sloup byly některé věty jako "stěny se boulily jako břicha těhotných žen", nebo když Iustus požádal prezidenta o kopí a ten reagoval jako Glum. Myslím, že pokud by si autor odpustil řadu podobných situací, kniha by na mě působila vážněji a celou apokalypsu bych brala jako něco děsivého, než šarvátku dvou magorů

19.04.2019 3 z 5

Za smrtí Za smrtí Michael Atamanov

Luxus, kniha rozhodně nezklamala a doufám, že na pokračování nebudu muset čekat dlouho.

14.04.2019 5 z 5

Mistr písní Mistr písní Orson Scott Card

Miluju tuhle knizku. Prvni, co jsem si koupila, jsem ztratila, takze jsem kupovala znovu!

01.03.2019 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Bavila, ale kniha je spíš určena pro teen čtenáře.

12.09.2018 4 z 5

Prstenec singularity Prstenec singularity Paul Melko

Tuhle knížku miluju, nápad spojit několik lidských bytostí s kolektivní myslí je geniální, vůbec by mi nevadilo, kdyby vzniklo nějaké pokračování.

12.09.2018 5 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Kalayna Price

Chvíli mi trvalo, než mě kniha vtáhla do děje, ale potom se četla velmi plynule a hezky. Jediné mínus je pro mě to, že mi knihy připadají jako horší napodobeniny Mercedes Thompson (ale o málo). Falin je boží.

12.09.2018 3 z 5

Sektor osm Sektor osm Michael Atamanov

Výborná kniha, přečteno za dva dny, velmi mě vtáhla do děje.

12.09.2018 5 z 5