Tenere Tenere komentáře u knih

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Oproti předchozím dílům mi tam něco chybělo, nevím. Přijde mi trochu jako překlenovací díl. Tak uvidíme, co bude dál.

02.06.2023 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Ano, je to jiné než předchozí díly. Připadá mi to více akční a přímé (možná jednodušší?), takže mi stránky rychle ubíhaly. Takových 100-200 stran navíc by mi nevadilo. Myslím, že se autor dost snažil držet předlohy a odvedl dobrou práci, dobře navázal na předchozí děj a zároveň ho rozvíjí. Jdu na další díl.

23.11.2021 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Tak tady bych pachatele v životě neuhádl. Bude to poslední kniha série? Pokud by se náhodou objevilo pokračování, tak klidně bych bral jedno pro každou z obou možností :)

13.04.2021 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Jediná kniha z celé série, u které jsem správně odhadl pachatele, a navíc na začátku :D Což ale nesnižuje hodnocení.

13.04.2021 5 z 5

Embéčkem kolem světa Embéčkem kolem světa Michal Vičar

Super.

18.09.2015 5 z 5

Byl jsem velmi překvapen, jak se obsah/děj knihy naprosto změnil od původního očekávání. Ale už po pár slovech jsem za to byl velice rád. Velmi čtivá kniha a určitě si ji v budoucnu ještě aspoň jednou přečtu (navíc, když to jde jedním dechem).

04.03.2013 5 z 5

Umění války Umění války Sun-c'

Tak tohle jsem louskal dlouho. Ideální by bylo přečíst ji vícekrát pro zapamatování a lepší uvědomění. Všechny informace z knihy jsou ale naprosto logické a některé by se daly i částečně aplikovat v běžném životě.

04.03.2013 4 z 5