Teea Teea komentáře u knih

Polibte si! Polibte si! Will Davis

Vtipná. Ale nehorázně mi vadilo to, jak byla psaná nespisivně a ještě s hrubkama. To jsem málem nepřežila

22.01.2019 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Četla jsem jako povinnou četbu. A vůbec mi to nevadilo. Kniha se mi líbila! Rychle se čte. Krásné byly Svatební košile, Zlatýkolovrat, Vodník a Polednice... A Záhořovo lože nic moc. Popravdě ani nevím o čem byla. Rozhodně stojí za přečtení. Hodlám se k ní vrátit!

22.01.2019 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Líbilo se mi, že kniha začíná hned nějakou "akcí".. Hltala jsem ji a těšila jsem se až ji dočtu. Pak jsem se ale dostala do prostřed knihy a začala se nudit. V této části knihy se skoro nic nedělo. Šlo o část, kdy se seznamujete s postavami. A to mě tak ubíjelo a čekala jsem, kdy se konečně zase začne řešit vražda. Nate a Bronwyn mě neskutečně bavili. Cooper mě ze začátku nudil, hlavně kvůli tomu, že vlastně neustále řešil baseball, ale na druhou stranu měl nad sebou velký otazník. Poté, co se odkrylo jeho tajemství jsem ho začala mít nehorázně ráda. Možná skoro stejně jako Natea. A pak tu byla Addy. Tak tahle postava mě doslova nudila! Také řešila, v podstatě, jen to jedno a pořád dokola až mě to začalo unavovat a už jsem měla chuť její části přeskakovat. No, neudělala jsem to. Tuhle postavu jsem si neoblíla. Ale pak ke konci knihy? Prosím? To bylo tak moc šokující. Konec byl už zase dobrý jako začátek. To jak, proč, co, kdo to jsem teda nečekala. Knihu bych rozhodně doporučila, už jen proto, aby prožili stejný šok jako já. Doporučuji!

22.01.2019 4 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Prostě úzasný! Nevím, co víc říct.
K této knize nemám žádné výtky.

22.01.2019 5 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Kečupová mračna. Krásně napsaná knhia. Vtipná a konec mě celkem překvapil.

22.01.2019 4 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Po zhlédnutí filmu jsem musela mít knihu. Mohu říct, že film se mi líbil mnohem víc. Možná mě právě ovlivnil film, ale kniha začíná vydíráním Simona. Vůbec se v knize nedovíte jak nebo kdy se Simon seznámil s Bluem. A dle mého názoru v knize Simon neudělal vůbec nic, když ho dotyčný vydíral. Kniha se mi sice líblia, ale film byl, dle mého názoru, v několika směrech mnohem lepší. Že bych si hned chtěla knihu přečíst znova? To nehrozí, možná až nebudu mít co bych si právě mohla přečíst. Jestli se mi to líbilo? To ano, ale bohužel mě to zklamalo...

22.01.2019 2 z 5