Sweet245 Sweet245 komentáře u knih

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Velmi silná kniha. Bez happy endu, což mě velmi mrzelo. Ale takový je život...

09.09.2022 5 z 5

Setkání v soumraku Setkání v soumraku Renáta Navrátilová

Re-reading po dvou letech... kniha se mi pořád moc líbí. Je napínavá a má drive. Stále doufám, že se kniha dočká pokračování nebo filmové adaptace. Nick je prostě uhrančivý.

09.09.2022 5 z 5

Jak Krtek ke kalhotkám přišel Jak Krtek ke kalhotkám přišel Eduard Petiška

Pohlazení po duši. Žádné násilí. Zvířátka si nezištně pomáhají. Jsou k sobě zdvořilá - prosí a děkují si. Nádherné ilustrace. Nádherný text. Tak by měly vypadat všechny knížky pro děti.

30.08.2022 5 z 5

Malý šikanista Malý šikanista Renáta Navrátilová

U knihy jsem se prakticky neustále usmívala či vybuchovala smíchy. Doporučuji všem maminkám. Mně osobně dost kniha pomohla a dala mi nadhled, který mi chyběl.

28.08.2022 5 z 5

Panda a dráček Panda a dráček James Norbury

Pohlazení po duši. Silné a hluboké zamyšlení

28.08.2022 5 z 5

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

Docela pěkná kniha. Napínavá. Konec mě hoooodně zklamal. To jsem se fakt na autorku zlobila.

26.05.2021 4 z 5

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Krásné. Smutné. Poučné.

02.04.2021 4 z 5

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Za mě zklamání. Podle mě je hlavní zápletka dost nepravděpodobná. Nejhorší lanczovka, jakou jsem četla. Přes to vše se kniha čte pěkně. Lanczová je skvělá spisovatelka, ale ten příběh a to celé je dost přitažené za vlasy. Neříkám, že se něco podobného nemůže stát, určitě ano a určitě se to i děje, ale ne za okolností, jaké autorka popisuje v knize.

30.12.2020 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Zklamání. Údajný bestseller je docela zmatený. Místy se těžko orientuje a ten konec...raději nemluvit.

30.12.2020 2 z 5

Setkání v soumraku Setkání v soumraku Renáta Navrátilová

Souhlasím níže s komentáři. Kniha je čtivá a Nick je boži! Konec je spíše otevřenej, ale já si ho vykládám jako dobrej. Osobně se mi líbily tajemné dialogy v první polovině a někdy mě Nick pěkně vytáčel. Od nehody to pěkně sviští. Závěr je docela netradiční. Vystávájí otázky. Buď si na ně můžete odpovědět sami (některé odpovědi se přímo nabízejí) a nebo jako já napsat autorce na facebooku (dobře komunikuje) a probrat to s ní. Kniha je nenáročná, ale napínavá. Idealní pro někoho, kdo si zrovna chce vyčistit hlavu od těžkých témat.

30.12.2020 5 z 5