Swatulkaa Swatulkaa komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Tento díl se mě velmi líbil. To sem četla snad jen chvilku jak to bylo vynikající.

26.03.2011 5 z 5

Výborná knížka :-) plná zvratů..dobře se četla.

26.03.2011 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Super knížka :-) prostě bestseller :-)))

Klonovat Krista? Klonovat Krista? Didier van Cauwelaert

Pro milovníky Turínského plátna a zejména pro ty co se zajímají o to aby byla dokázána existence Ježíše. Kniha se opírá o spoustu experimentů a o klonování.

Jak utajit - odhalit nevěru Jak utajit - odhalit nevěru Evženie Zavilá

Vhodná příručka. Dobré čtení.

26.03.2011 4 z 5

Papežská magie: Okultní praktiky v katolické církvi Papežská magie: Okultní praktiky v katolické církvi Simon

Kniha není špatná. Zajímavá, ale není to žádná sláva. Za přečtení stojí.

26.03.2011 3 z 5

Proč máme rádi sex? Proč máme rádi sex? Jared Diamond

Tak z této knihy jsem byla hodně zklamaná. Vůbec jsem nezjistila proč máme rádi sex :-) a taky autor pořád rozebíral ptáky a opice což bylo velmi nudné. Hrozná knížka vůbec jsem se z ní nic nedozvěděla. Absolutně jsem ji nemohla dočíst.

26.03.2011 1 z 5

Dinosauři - malá kniha Dinosauři - malá kniha Michael Benton

Skvělá kniha, stojí za přečtení. Obsahuje úžasné obrázky.

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

Skvělý vzrušující příběh. Obsah mě velmi bavil, četla jsem to jedním dechem až do konce. Děj je úžasný plný dobře popsané erotiky. Velmi chválím a doporučuji milovníkům upírů.

Fantastické záhady Fantastické záhady Otomar Dvořák

Úžasná knížka plná záhad z kterých přehází mráz po zádech. Vše se točí okolo ČR. Vřele doporučuji milovníkům záhad. Autor záhady rozebírá z různých úhlů dopodrobna a přirovnává je. Oceňuji i spoustu obrázků.

26.03.2011 5 z 5

Životní příběh velmi mladé bordelmamá Životní příběh velmi mladé bordelmamá Ma-Ling Lee

Skvělý životní příběh. Velmi dobře se tato knížka čte. Z prostředí pasáků a šlapek. Přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji.

Dějiny pornografie v datech Dějiny pornografie v datech Vladimír Poštulka

Skvělá kniha. Zajímavé informace. Vše seřazeno dle let. Výhodou jsou i obrázky.

Velký snář Velký snář Ladislav Szalai

Skvělé výklady snů. Doporučuji.

Jak si najít partnera Jak si najít partnera Josef Josefík

Dalo by se říci, že jde o poučnou příručku. Knížečka je zajímavá a humorná, dobře se čte.

26.03.2011 3 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Bravúrně napsaná kniha. Velmi dobře se to dalo číst, napínavé, fascinující a velmi skvělý záběr. Hodně doporučuji ! Byla jsem naprosto nadšená.

Poslední templář Poslední templář Raymond Khoury

Kniha byla lepší jak film. Příběh se četl dobře, ale z konce jsem byla zklamaná čekala jsem něco jiného. Každopádně kniha stojí za přečtení. Hlavně pro milovníky templářů.

Pohřbena na mořském dně Pohřbena na mořském dně Frank Peretti

4.díl série od F.Perretiho již nebyl tak poutavě čtivý jako předchozí díly, ale myslím, že za přečtení stojí. Od obsahu jsem očekávala více. Opět ale říkám, že kniha se dobře čte a je skvěle popsaná.

Enakovy hroby Enakovy hroby Frank Peretti

Tato kniha se mi ze série od F.Perettiho líbila nejvíce. Kniha je velmi napínavá a poutavá. Myslím si, že pro čtenáře kteří rádi čtou dobrodružné romány je tato kniha vhodná a pěkně napsaná. Hlavní záporná postava Enak působí strašidelným až hororovým dojmem. Tento námět by se jistě hodil i pro zfilmování.

Útěk z ostrova Vodnáře Útěk z ostrova Vodnáře Frank Peretti

Líbila se mi celá série těchto autorových knih, jsou velmi dobrodružné plné zvratů a také napínavé až do poslední stránky. Kniha je velmi dobře napsaná, skvěle se čte, vřeli doporučuji čtenářům. Ani mi nevadí časté biblické fráze, které se v knize objevují.