SulfidSodny

CestaCestaCormac McCarthy

čo strana, to koncentrovaná depka a beznádej, absolutne realisticke vykreslenie postapokalyptickeho sveta.

Škola Malého stromuŠkola Malého stromuAsa Earl Carter

s touto knihou mam tažký problém, odkedy som si vygooglil jej autora. Mal som radšej ostať v sladkej nevedomosti. Fest mi ostáva hlava stáť z toho, ako mohol bývalý vysoký predstaviteľ Ku Klux Klanu napísať niečo tak ukľudňujúce a inšpirujúce. Prečital som ju asi 3x a ked som sa po rokoch chystal na 4tú seansu, reku že si zoženiem aj ine knižky od "Forresta" Cartera. A to som posral.

Každopádne výborná kniha, pokiaľ neviete nič o jej autorovi alebo nedávate jeho minulosti váhu. Preto bez hodnotenia. Inač by to bolo za plný kotol.

06.11.2015

Popol všetkých zarovnáPopol všetkých zarovnáDominik Dán

sem tam posobi kniha nekompaktnym dojmom, je zretelne ze islo o Danovu prvotinu, niekedy sa nechavá až príliš uniesť temou knihy, čo sice chapem, ale je to na ukor citatelovho zazitku. Je citit, ze hlavnym cielom bolo podat svedectvo o ere meciarizmu, a az potom pribeh, ktory sa miestami zamotava a je neprehladny. Kazdopadne hviezdicku naviac davam uz za to, ze sa Dan odhodlal toto tema vobec spracovat.

03.12.2015

Blues černýho kafeBlues černýho kafeHenry Rollins

zmes hnevu, depresie, odcudzenia, humoru drsnejsieho nez smirglpapir, ale nakoniec aj urcitej formy samoliecenia...ktora mi hovori z duse

Svetová vojna ZSvetová vojna ZMax Brooks

zimomriavková záležitosť, na rozdiel od filmu, ktorý má s predlohou spoločný akurát tak názov.

Neteleportovaný mužNeteleportovaný mužPhilip K. Dick

kniha mohla mat kludne este o 150-200 stran viac, lebo na koniec som zareagoval : WTF?? thats all folks?? :D

Pablo EscobarPablo EscobarMark Bowden

V kolumbii by som nechcel zit - pred Pablom tam bol stredovek a za jeho vlady Narkokracia. Desive citanie o tom, kam az moze korupcia zajst

02.11.2016

BestieBestieDominik Dán

4tá kniha ktorú som od Dána prečital v priebehu mesiaca, takže rozhodne nebude posledná.

MesiášMesiášBoris Starling

totalna pecka...zimomriavky