SulfidSodny SulfidSodny komentáře u knih

Pablo Escobar Pablo Escobar Mark Bowden

V kolumbii by som nechcel zit - pred Pablom tam bol stredovek a za jeho vlady Narkokracia. Desive citanie o tom, kam az moze korupcia zajst

02.11.2016 5 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

totalna pecka...zimomriavky

18.05.2016 5 z 5

Blues černýho kafe Blues černýho kafe Henry Rollins

zmes hnevu, depresie, odcudzenia, humoru drsnejsieho nez smirglpapir, ale nakoniec aj urcitej formy samoliecenia...ktora mi hovori z duse

03.12.2015

Neteleportovaný muž Neteleportovaný muž Philip K. Dick

kniha mohla mat kludne este o 150-200 stran viac, lebo na koniec som zareagoval : WTF?? thats all folks?? :D

03.12.2015 2 z 5

Popol všetkých zarovná Popol všetkých zarovná Dominik Dán

sem tam posobi kniha nekompaktnym dojmom, je zretelne ze islo o Danovu prvotinu, niekedy sa nechavá až príliš uniesť temou knihy, čo sice chapem, ale je to na ukor citatelovho zazitku. Je citit, ze hlavnym cielom bolo podat svedectvo o ere meciarizmu, a az potom pribeh, ktory sa miestami zamotava a je neprehladny. Kazdopadne hviezdicku naviac davam uz za to, ze sa Dan odhodlal toto tema vobec spracovat.

03.12.2015 4 z 5

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

s touto knihou mam tažký problém, odkedy som si vygooglil jej autora. Mal som radšej ostať v sladkej nevedomosti. Fest mi ostáva hlava stáť z toho, ako mohol bývalý vysoký predstaviteľ Ku Klux Klanu napísať niečo tak ukľudňujúce a inšpirujúce. Prečital som ju asi 3x a ked som sa po rokoch chystal na 4tú seansu, reku že si zoženiem aj ine knižky od "Forresta" Cartera. A to som posral.

Každopádne výborná kniha, pokiaľ neviete nič o jej autorovi alebo nedávate jeho minulosti váhu. Preto bez hodnotenia. Inač by to bolo za plný kotol.

06.11.2015

Cesta Cesta Cormac McCarthy

čo strana, to koncentrovaná depka a beznádej, absolutne realisticke vykreslenie postapokalyptickeho sveta.

06.11.2015 5 z 5

Svetová vojna Z Svetová vojna Z Max Brooks

zimomriavková záležitosť, na rozdiel od filmu, ktorý má s predlohou spoločný akurát tak názov.

06.11.2015 5 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

4tá kniha ktorú som od Dána prečital v priebehu mesiaca, takže rozhodne nebude posledná.

06.11.2015 4 z 5