soroboru soroboru komentáře u knih

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Jedna z nejlepších sérií, vážně mám chuť nechat si potisknout pár triček :-b

29.01.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Při čtení knihy jsem se velmi bavila, vědecké pasáže mi vůbec nevadily, příběh je díky nim více uvěřitelnější. Kniha je vtipná a vtáhne člověka do děje hned od první strany.

03.12.2015 5 z 5

Vůbec nechápu, jak může někdo brát autorku vážně. Každý den děkovat věcem za dobře odvedenou práci mi nepřijde úplně v pořádku.

21.01.2016 2 z 5

Zabij a zachraň Zabij a zachraň John Moore

Jedna z nejzábavnějších knih, co jsem četla. Jde prostě o retelling z dob, kdy ještě nebyly v módě, bez dystopických kulis, ale se spoustou humoru.

04.02.2018 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

První a poslední kniha, kterou jsem od autorů četla. S hrdiny jsem se prostě nedokázala ztotožnit, většinu knihy mi oba lezli na nervy. Jediná světlá stránka knihy byl odkaz na Schrödingera.

04.02.2018 2 z 5

Autorův styl psaní mě celkově příliš nenadchl. Kniha není špatná, ale hodně jsem od ní očekávala. Líbilo se mi pojetí života a smrti, ale ocenila bych v knize více humoru než debat o osudu.

30.11.2016 2 z 5

Pop věda: neuvěřitelné historky ze světa vědy Pop věda: neuvěřitelné historky ze světa vědy Gabriel León

Velmi zajímavé příběhy, nejvíc mě zaujaly kapitoly o vědeckých podvodech a lékařských objevech. U genetiky jsem se trochu ztrácela.

22.08.2020 4 z 5

Příběh se mi stejně jako film velmi líbil, ale styl scénáře mi úplně nesedl. Žádné nové informace se z knihy sice nedozvíte, ale pokud jste ve filmu něco nezachytili, scénář na to upozorní.

30.04.2017 4 z 5