Snehulajn Snehulajn komentáře u knih

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Krásně napsané a hezky ukončené, i když to zkončí smutně

16.04.2018 4 z 5

Dárek Dárek Pia Hagmar

Krásná kniha, krásně vystihuje, že si nikdo svůj život nevybral, a měl by si ho vážit. Jen mohu doporučit

09.04.2018 5 z 5

Škola noci 10: Skrytá Škola noci 10: Skrytá Kristin Cast

Krásná kniha, která mě upoutala jen svým názvem. Všem vřele doporučuji.

08.04.2018 3 z 5

Akta usoužené puberťačky Akta usoužené puberťačky Ros Asquith

Hezká, sice je starší ale vždy se dá přečíst.

30.03.2018

Frankensteinova nevěsta Frankensteinova nevěsta Hilary Bailey

Miluju všechny knížky, ale tahle mě oslovila už názvem, a jsem moc ráda, že jsem si ji koupila.
Nádherný příbeh, mělo to smysl a líbilo se mi to. Klidně si to znovu moc ráda přečtu.

30.03.2018 5 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Když jsem si tuto knížku vypůjčila v knihovně, varovali mě, že je to blbost a nebude mě to vůbec bavit. Ale po prvních stránkách jsem zjistila, že je to úplně jinak. Celá kniha byla okouzlující a moc ráda jsem se vžila do jejího příběhu.
A všem ostatním doporučuju: Nesuť knihu podle obalu a komentářů, nejdřív ji přečti a pochopíš co tim kdo myslel.

29.03.2018 3 z 5

3333 km k Jakubovi 3333 km k Jakubovi Petra Braunová

Nádherný příběh psaný životem, který ani ty nejlepší scénáristé neumí napsat

25.03.2018 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Celou dobu jsem četla knížky, které jsme museli a já je moc nevnímala. Do té doby jsem hledala nějaký žánr, který by mě bavil. Ale zjistila jsem, že mě baví číst skoro vše a dokážu se do toho vžít.
Toto byla moje první knížka, kterou jsem si přečetla hned několikrát a zatim mě ani jednou neomrzela. Děkuji za tuto možnost.

25.03.2018 5 z 5

Setkání s Michaelou Setkání s Michaelou Vladimír Klevis

Všichni z moji rodiny ji už několikrát přečetli a jsem ráda, že jsem se mohla připojit. Rozhodně doporučuji všem dívkám.

25.03.2018

Fiorella a dům ztracených duší Fiorella a dům ztracených duší Vlastimil Vondruška

Fiorella nikdy nezklame a vždy všechno s Bratrstvem Křišťálu rozlouskne.

25.03.2018 4 z 5