SmisekIvuska SmisekIvuska komentáře u knih

Rozbité vánoční sny Rozbité vánoční sny Luděk Stínil

Člověk se pobaví, naladí ho to na vánoční strunu - fajn oddechovka :-)

26.11.2015 4 z 5

Oči pouště Oči pouště Zoë Ferraris

Za mě super knížka - napínavé čtení, člověk se dozví něco z toho prostředí a i když tuší, kdo to mohl udělat, nakonec ho to překvapí...

12.11.2015 5 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce Emma Garcia

Ze začátku mě ta kniha moc nebavila, ale pak jsem se začetla a nutně musela dočíst, abych věděla, jak to dopadne a jestli bude furt "trubka" nebo začně používat hlavu :-) Pro mě fajn nenáročné čtení.

03.08.2015 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Knížka se četla dobře, ale četla jsem již lepší. Není to knížka, ke které bych se znovu vrátila :-)

15.07.2015 3 z 5

V zajetí krásy V zajetí krásy Chris Manby

Super oddechovka, která vás vtáhne a prostě ji musíte dočíst :-)

12.07.2015 4 z 5

Před svatbou Před svatbou Jane Costello

Super nenáročné čtení, při kterém se člověk i pobaví a prostě to musí dočíst, aby věděl, jak to dopadne :-)

03.07.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Super, úžasná knížka. Člověk se zasměje, zapřemýšlí, pustí slzu a dokonalé je, že do konce nepozná, jak to skončí. Za mě palec nahoru, moc prima počteníčko :-)

21.06.2015 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Knížka mě neokouzlila, dočela jsem ju jenom proto, že jsem čekala, že to někde začne být lepší. Asi nejvíc se mi líbil konec, kdy bylo popsáno co by kdyby :-) Jinak to není knížka, kterou bych četla znovu... :-)

14.06.2015 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Dokonalá knížka! Vymyšlený příběh, ve kterém je pravdivá skutečnost a závěr, který překvapí. Doporučuji všem, kdo si chtějí něco přečíst o holocaustu. Knížka totiž ukazuje drsnou tvář tehdejší doby, ale díky příběhu je hodně čtivá. Člověk se začte a nemůže se odtrhnout.

29.05.2015 5 z 5

Mámin seznam Mámin seznam John St. Greene

Napřed jsem si říkala, že mě ta knížka nebaví. Pak jsem si uvědomila, že to nemůžu brát jako ostatní knihy. Je zajimavé si přečíst o někom, kdo bojoval s nemocí a myslel na budoucnost ostatních. Asi to nebude knížka, kterou bych znovu vzala do ruk, ale pro autora super sepsaná vzpomínka na milovanou osobu.

21.04.2015 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Smutná knížka, ale jinak se mi moc líbila. Všem, kdo viděli jen film, tak doporučuju přečíst, protože ve filmu mi chyběly myšlenky a pocity, co tam nebyly…. A hlavně, dost věcí vypustili a změnili a to mě mrzelo. Není nad knížky :-)

21.04.2015 5 z 5