smaille smaille komentáře u knih

Nahá Nahá Raine Miller

Knížka se mi líbí, nicméně až vyjdou další dva díly, budu si ji muset přečíst znovu, do té doby totiž určitě zapomenu, co se odehrávalo v první díle

09.07.2013 4 z 5

Záhada pro boháče Záhada pro boháče Patrick Quentin (p)

Super, do poslední chvíle jsem vážně netušila, jak detektivka skončí, závěr docela překvapujícící

09.07.2013 4 z 5

Freya Freya Johanne Hildebrandt

říká se, že první díl je nejlepší, v této triologii to platí... akorát doporučuji přečíst celou triologii najednou, pokud se člověk k dalším dílům po delší pauze, ztrácí se ve jménech a postavách

02.07.2013 5 z 5

Povolání: Žena Povolání: Žena Erma Bombeck

asi si přečtu znovu, až budu mít děti v pubertě :-) nečetla se mi dobře, musela jsem se přemáhat, abych nepřeskakovala

02.07.2013 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

U knížky jsem si odpočinula, hezky a rychle se čte

02.07.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tak jsem zvědavá, jaký bude ten film, co má být dotočen příští rok :-)

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Kniha se mi moc líbila, s "50" nesrovnávám, každá má svůj děj a hlavní hrdinové jiný "problém", co se sexuálního života týče, stejně jako v knize "Jmenuji se X". Každá má svůj styl, svůj příběh a všechny tyto knížky od třech různých autorek se mi líbí.

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Moje oddychová srdcovka.. tyto příběhy je nutno brát trošku s rezervou..... nic s 50 odstínama neporovnávám, ani tu podobnost vědomě nevyhledávám, jestli nějaká autorka napodobuje jinou autorku, to bych musela romány tohoto druhu přestat číst, protože si je podobné úplně všechno a nejen u erotických románů, ale i u klasických romancí či u upířích romancí aj........

Rozum a vášeň Rozum a vášeň Sabrina Jeffries

Takový obyčejný román pro ženy, který mě začal bavit až v poslední třetině, kde se začalo konečně něco dít

26.06.2013 3 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Skvělá kniha, i slzička mi málem ukápla.. moc ráda se k ní zase vrátím

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

film rozhodně lepší a naprosto skvělej, ale kniha mě nebavila z důvodu přeskakování vyprávění příběhu z jedné dámy na druhou, datumy a časy, jak deník.. ale dočetla jsem ji

26.06.2013 3 z 5

Ani ryba ani rak Ani ryba ani rak Jana Bryndová

strohé... jako kdyby autorka s knihou pospíchala, kapitoly hodně zkrácené.... pokud se nechystá další díl, nemám ráda ani otevřené konce.... taková povídka v kostce

26.06.2013 1 z 5