SimcaK SimcaK komentáře u knih

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Co dodat.. jedna z nejvtipnějších knížek, co jsem kdy četla. Caroline je správně šílená, není to žádná chudinka, která udělá vše, co jí kdo řekne. A její šílenost si musíte zamilovat. Takže můžu jen doporučit.
PS Dřív jsme s kolegyněmi v práci říkaly, že jdeme na óčko (oběd). Teď už to neříkáme... :)

05.09.2014 5 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Na knížku jsem se moc těšila a právem. Je opět skvěle napsaná a zábavná. Škoda, že knížky od Lisy Kleypas, jsou tak rychle přečtené :).

28.04.2015 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

První polovina taková zdlouhavější a čtenář sleduje příběh hlavní hrdinky už od jejího dětství. Ale později vám dojde, že to má své opodstatnění a vliv i na další díl série, kde už se nemusí tolik vysvětlovat. Knížka se mi moc líbila, je krásně napsaná a já osobně jsem ji zhltla jedním dechem :).

28.10.2014 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Nemůžu si pomoct, ale po sérii Bastardů jsem čekala něco víc...Nebylo to vyloženě špatné, ale marně jsem čekala na nějakou pořádnou nebo aspoň trochu zajímavou zápletku. V podstatě šlo jen o skoro čtyřsetstránkový popis nádhernosti a úžasnosti hlavního hrdiny a postelové hrátky v Paříži s naprosto předvídatelným koncem... Snad bude sprosťák lepší..

23.02.2015 2 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Po dlouhé řádě knížek jedna, která mě dostala. Hlavní hrdinka není "blbka", kterých je v poslední době docela dost. Knížku můžu skutečně jen doporučit. A už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Snad to autorka nezkazí a bude stejně dobrý jako první.

01.09.2014 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Caroline jsem v Nabíječi žrala, ale v Roštěnce bych ji dala nejradši pár facek. Neustále jsem čekala na nějaký zvrat, který ani nikdy nepřišel, takže jsem se do čtení musela až nutit. Oproti Nabíječi je pro mě Roštěnka velkým zklamáním.

27.03.2015 2 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Knížka obsahuje erotiku i fantasy. Což já osobně mám moc ráda. Ale autorka by se měla držet buď jen jednoho nebo druhého... spíš jen toho jednoho (a fantasy žánr to rozhodně není)... Knížka mě celkem zklamala. Ještě že byla tak tenká.

08.09.2014 1 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Na knížku jsem se dle kladných komentářů poměrně těšila. Po přečtení ale nevím, jestli je chyba ve mě, v autorce nebo v překladu. Hlavní hrdinka mě poměrně dost rozčilovala jejími neustálými psychologickými úvahami. Řekla bych, že místo umění spíše studovala psychologii. Některé věty mi přišly tak pitomé, že je musely psát snad děti a nebo (což mi přijde více pravděpodobné) je dost špatný český překlad.
Příběh nebyl hrozný, konečně taky nějaký nový nápad. Ale za neustálé zvedání obočí dávám jen 2 hvězdičky. A do dvojky se možná pustím jen kvůli tomu, abych zjistila (((( SPOILER)))) jestli ji někdo v té temné místnosti zabije nebo ne.

05.09.2014 2 z 5