Silvina Silvina komentáře u knih

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Jak se říká, proti gustu... Já se do třetího dílu rozhodně nepustím a nedočtu už ani tento - šedé už bylo zkrátka dost :-(

24.09.2013 2 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Tak já jsem se pobavila :-D

10.09.2013 4 z 5

Lži Lži Táňa Keleová-Vasilková

Na to, aby to bylo ze života, mi to připadalo moc překombinované. Ale dalo se, přečteno.

09.09.2013 3 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Lépe napsaných 50 odstínů? Ani náhodou! Naopak to celé bylo o to trapnější, že je to už několikátá napodobenina v pořadí. Dočetla jsem to do konce, ovšem s takovým sebezapřením, že bych to skoro přirovnala k duševnímu znásilnění :-) Prostě nuda, ztráta času - vážně. Sice jsem nezavracela oči nad oslovením "bejby", ale nad absurdností celého příběhu teda ano. Druhý díl už, prosím, ne - i když "své" čtenářky si bohužel určitě najde :-)

09.09.2013 1 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nechtěla jsem být mimo a vědět, o čem to všichni mluví - tak jsem ty dvě stovky do e-knihy investovala. Ne vždycky se taková zvědavost vyplatí :-) Jasně, jak se většina shoduje, je to oddychovka, ale já jsem se nudila už na stránce 150 a upřímně, zas až TAK odpočívat u toho čtení nemusím :-) Teď koukám, že je to dokonce trilogie!!! To teda potěš koště :-D Ale jak se říká, proti gustu... Osobně si příště raději koupím nějakého Vondrušku ;-)

14.05.2013

Neviditelný Neviditelný C. D. Payne

Co člověk, to názor... Taky jsem od toho čekala trochu víc, nicméně za odpad bych knížku neoznačila.

12.03.2013 2 z 5

Jako reset mozku skutečně vynikající - to mohu potvrdit :-D

12.03.2013 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Zkrátka a dobře - kdo přečte první díl, musí se podle mě nutně dopracovat až ke třetímu. Přečetla jsem všechny tři jedním dechem, a to mi bude za pár let 40 :-D

09.03.2013 5 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Já myslím, že tohle se celkem povedlo - u mých dětí měla knížka úspěch...

09.03.2013 3 z 5

Čarodějka Čarodějka Blanka Jehlíková

Příjemná oddechovka, ale čekala jsem od toho trochu víc . Mně čarodějka bohužel neučarovala...

Čarodějka stínů Čarodějka stínů Kalayna Price

Dalo se, ale celkově žádné velké nadšení...

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Za mě perfektní - všechny tři díly jsem přelouskala v rekordním čase. Má to nápad, dobře se to čte - tleskám :-)

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Není to tedy žádná sláva - předvídatelný vývoj, musela jsem se přinutit dorazit to do konce. Ale když není ke čtení nic jiného a nalijete si k tomu dvě deci dobrého vína, budou to celkem pěkné dva večery :-D