šikulka111 šikulka111 komentáře u knih

Můj drahý manžel Můj drahý manžel Kimberly Belle

Wau. Tahle knížka se čte skoro sama.
Už od prvních slov vás příběh pohltí, těžko budete knížku odkládat.
Příběh, kdy se rodina ocitne v nebezpečí jen kvůli otci, který chce podnikat a být bohatý, ale moc se mu nedaří. Takový trochu machírek.
Pak se ocitne manželka s dvěma dětmi, jako rukojmí v jejich domě.
Jako maminka dvou synů si neumím představit tu situaci, kdy by na ně mířil nějaký maniak s pistolí. Člověk vymýšlí všelijaké plány, jak je ochránit.
V knížce nechybí akce a odvaha. Hlavně Beatrix. Devítiletá holčička ukáže že se ničeho nebojí.
Knihu doporučuji, stojí za přečtení

16.08.2023

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Hypotéza lásky je kniha u které se člověk pobaví. Taková letní oddechovka. Byly zde vtipné scény, ale romantika nechybí. I nějakou tu pikantní scénu tu najdeme.
Adam byl super, jeho chování, a to že Oliv miluje několik let a přesto čeká až se zamiluje i ona, a k ničemu ji nenutí.
A Oliv byla taky fajn, ale štvalo mě, že dělala vše co jí řekla kamarádka. Řekla běž ho políbit tak šla.
Ale jinak chválím. Povedená, čtivá kniha.

30.07.2023

Příběh akvamarínu Příběh akvamarínu Miriam Blahová

Příběh je o lásce, cestování a o zlé nemoci.
Jasmína je mladá dívka, která je spíš doma. Do společnosti nechodí a je samotářka.
Jednoho dne potká v kostele muže, který přišel z minulosti. Žil o skoro 200 let dřív. Sice je to záhada, ale na konci nás čeká vysvětlení.
A jak se tak poznávali a povídali si, tak se zamilovali.
Jenže Jasmína zjistila že je nemocná, a aby neskončila jako její kamarádka Dáša, tak se přestěhuje aby přišla na jiné myšlenky, a začne nový život.
Jestli do jejího život vstoupí znovu nějaký muž to si přečtěte
Kniha je skvělá, propracovaná. Bavila mě minulost i přítomnost.
Její čtení si užijete.

21.08.2023

(Bez)vadní (Bez)vadní Marta Łabęcka

Knížka je o lásce dvou mladých lidí.
Josephine končí střední školu a chce jít dál studovat. Pochází z bohaté rodiny, kde je nešťastná, ale přesto chce být pro rodiče nejlepší. Ikdyž se jí to bohužel nedaří. A Chase se protlouká světem jak to jde. Syn narkomanky, takže je na světě spíš sám kdyby nebylo kamarádů.
Když se poprvé setkají ani jeden z nich neví, jaká láska z toho vzejde. Hlavně když se chce Josephine se vším rozloučit a začít na vysoké nový život.
Knížka mě teda dostala. A na závěr i jedna slzička ukápla.
Už jste ji taky četli? A co na ní říkáte?

20.08.2023

A čo ak áno? A čo ak áno? Michaela Zamari (p)

Milá romantická knížka.

Maja má štěstí na kluky, jménem Deni.
Ex přítel Deni zůstal jejím nejlepším kamarádem. Líbilo se mi jak hezký vztah mezi sebou mají. O všem si můžou v pohodě povídat a když se po sedmi letech znovu setkají, nechtějí se ani rozloučit.
A její přítel Deni je žárlivec což se Maje zase nelíbí.
Maja ráda cestuje, takže se podíváme za Denim do Irska.
Na konci má Maja v hlavě zmatek. Neví co pro ni bude lepší.
Uvidíme v dalším díle

23.08.2023

Tretia strana mince Tretia strana mince Laura Krauz

Kniha je pěkná, zajímavá a spíš taková oddechovka. Není zde žádné dobrodružství nebo drama a vlastně ani romantika.
Danka to má v životě těžší. Zamilova se, ale z jejího přítele se vyklube zmetek, který má doma přítelkyni. Proto chce být Danka radši sama.
Je zde téma o adopci, což je zajímavé.
Jak říkám je to taková oddechovka

06.08.2023

Temný výdych Temný výdych Eva Hrašková

Slovenské krimi z Krvavých Šenkoch.
Ze začátku mi chvíli trvalo se začíst, ale když začala Rebeka s Andrejem pátrat po vrahovi její sestry tak se to rozjelo.
Andrej je policajt, který chce Rebece ze všech sil pomoc. Aby už nemusela sama po vrahovi pátrat.
Rebeky přítel Lukáš ji spíš od hledání odrazuje. Proto se do policajta zamiluje a začnou spolu žít.
Ale jak se blíží k odhalení začnou se objevovat určitě skutečnosti, které by Rebeka radši nechtěla vědět.
Výsledek si přečtěte.

05.08.2023

Kráva a kretén Kráva a kretén Jana Slaninová

Jedním slovem wau. Od začátku velmi vtipná kniha.
Já bych řekla, že mezi Klárou (kráva) a Adamem ( kretén) přelítla jiskra hned.
Taky musím říct, že mít takového šéfa jako má Klára tak si pískám.
Vztah mezi Klárou a Adamem se vyvíjí dobře, jenže se něco zásadního zvrtne.

A to už si přečtěte Doporučuji. Kniha za to stojí.

02.08.2023

Magie havranů Magie havranů Margaret Rogerson

Kniha se dobře četla.
Je to taková fantasy romantika. Ale závěr knihy mi přišel hodně uspěchaný a až moc jednoduchý. Asi jsem čekala, nějaký pořádný boj.

02.08.2023