shimice shimice komentáře u knih

Léto bez Facebooku Léto bez Facebooku Romain Puértolas

Pro mě tedy utrpení, dočetla jsem jen proto, že jsem podle vzoru Cimrmanových diváků byla zvědavá, jestli druhá polovina bude slabší než ta první. Základní děj by se jistě vešel do třetiny rozsahu díla, pak by to mělo spád a správnej zvrat, ale z toho balastu informací mi třeští hlava ještě teď..

11.01.2022 2 z 5

Město nekonečné noci Město nekonečné noci Lincoln Child

Četlo se dobře, i když trochu slabší než první díly. Pro mě pozitivní, že prakticky bez Constance, ale vzhledem k závěru se obávám, že v dalším díle zřejmě dostane opět více prostoru..

20.11.2018 3 z 5

Vigil Vigil Monika Šimkovičová

Nejsem objektivní, protože znám autorku a nechválit by byl průšvih :-) Ale bez ohledu na to - skvělý .

06.01.2018 5 z 5

Psáno svižně (přečteno za pár hodin), ale pro mě dost chaoticky, nemyslím, že bych od autorky chtěla číst ještě jinou knížku.

25.11.2017 3 z 5

Exploze Exploze Liza Marklund

Začetla jsem se až napopáté během asi dvou let, pak už se dalo dočíst.

13.09.2017 3 z 5

Karmínový břeh Karmínový břeh Lincoln Child

Ve shodě s jinými komentáři - první dvě třetiny knížky dobrý, jen radši více Pendergasta a méně Constance (vcelku jsem souhlasila s její úvahou, jestli neměla zůstat radši doma, měla ;-) , začíná být nesnesitelná a obávám se dalšího vývoje vztahů mezi ní a Pendergastem, uz teď ho neuvěřitelně šéfuje :-) ). Poslední třetina už se opakuje z několika předchozích knížek, podle mě zcela zbytečně, jako by knížka bez honičky v labyrintu byla marná. Konec kvůli spojlerům radši bez komentáře, nicméně zatím se Aloysius projevil opakovaně jako Goro, bílý pes, který přežije vše, tak doufám v další díl :-)

31.07.2017 3 z 5

Tajemství života která by každá žena měla znát Tajemství života která by každá žena měla znát Barbara De Angelis

Skvělá knížka, která mě v životě hodně posunula.

25.04.2017 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Po počátečním odpichu (a predchozim těšením se na dalšího Browna) pro mě značné zklamání ze zápletky, trochu přitažené za vlasy (i když hodnotím zpětně s odstupem několika let).

24.04.2017 2 z 5