scully scully komentáře u knih

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Knížka byla úžasná,ostatně jako všechny vydané od této autorky. Přečetla jsem ji tahem za jednu noc.Spolu s Mo Hayder a Karin Slaughter patří mezi moje nej autory. Psala jsem do Domina,jestli příští rok vyjdou i další díly a jejich odpověd zněla,že pokud bude dobrý prodej,tak budou ve vydávání pokračovat. Proto všichni,komu se knížky této autorky líbí,doporučujte ji dál, ať se dobře prodává a my se dočkáme dalších dílů.Byla by myslím veliká škoda,kdyby se ostatní knihy této skvělé autorky, kvůli nízkému prodeji nevydaly.

19.11.2015 5 z 5

Ráda jsem se znovu vrátila do světa Harryho Pottera. Velká škoda,že to nenapsala JKR,asi by to bylo přece jen o pár tříd výše. Chtěla jsem původně dát tři hvězdičky,ale jednu přidávám za Severuse :-)

06.10.2016 4 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Podle nového edičáku nakladatelství Beta na druhé pololetí bude další díl v listopadu. Třikrát hurá !!

23.06.2016 5 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Knížka je psaná hodně podobným stylem jako Dexter. Zajímavé pasáže se občas střídají s nudnými. Originální i když trošku ujetá zápletka s netvorem. Kdo má rád morbidní příběhy tomu se určitě bude líbit jako mně.

05.03.2012 4 z 5

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Zatím nejlepší díl z dosud vydaných.

25.12.2011 5 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Super knížka, jeden z nejlepších thrillerů co jsem četla s opravdu neočekávaným koncem. Doporučuji všem co mají rádi napětí

03.03.2012 5 z 5

Svedectvo kostí Svedectvo kostí Jefferson Bass (p)

Hodně zajímavá knížka, dobře napsaná a občas humorná. V češtině vyšla pod názvem Kde mrtví promlouvají

04.12.2011 4 z 5