Satan-démon Satan-démon komentáře u knih

Osamělý vévoda Osamělý vévoda Christi Caldwell

Mám rada tenhle styl knih. Jsou to pro mě jednohubky mezi složitější četbou nebo mezi sériemi. Kniha měla rychlý spád a člověk hned věděl jak to skončí. Musím říct, že jsem si to ale užila a rozodně se ke knize někdy zase vrátím.

21.03.2024 5 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Konečně dočteno. Musím říct, že poslední díl mě mile překvapil. I tak si ale stojím za tím, že to bylo zbytečně natáhnuté na 3 díly.
Doporučím to spíše začinajícím čtenářům fantasy, nebude to pro ně nijak náročně a mohlo by je to navnadit na složitější četbu.

29.02.2024 4 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Já prostě nevím. Asi mi knihy úplně nesedí. Nejsou špatné, ale nedokážu se do nich pořádně začíst a užít si příběh.
Tenhle díl je o něco slabší než první. Proto dávám o další hvězdu míň.

26.02.2024 3 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Od knihy jsem moc neočekávala. Jsem překvapená. Rozhodně bych doporučila mladším čtenářům. Musím ale říct, že kniha překvapila. Nedávám tedy plné hodnocení, nechám si prostor pro další díly. Rozhodně ale stojí za přečtení, je to oddechové čtení mezi náročnější četbou.

19.02.2024 4 z 5

Podkoní, nebo vévoda? Podkoní, nebo vévoda? Valerie Bowman

První díl o něco lepší, ale stále hezká kniha. Brala jsem ji jako oddechovku po náročnějším čtení a byla jsem spokojená.

24.08.2023 4 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Musím říct, že tohle byl nejhorší díl ze všech. Byly tam dobré části které vtáhly do dějě, ale hodně věcí mi tam nesedělo a přišlo mi to trochu rychle ukončené a zamotané. Konec jsem čekala jiný, nevadil mi.

08.04.2023 3 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Kniha neurazí ani nenadchne. O trochu lepší než díl v Londýně.

02.01.2023 4 z 5