Sarka313 Sarka313 komentáře u knih

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Kniha napínavá, čtivá, hraje v ní velkou roli jedna důležitá vlastnost - odpuštění.

15.09.2018 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Thriller takový, jak má být! Jsem nadšená, styl psaní této autorky se mi líbil.

15.09.2018 5 z 5

Agnes Agnes Hannah Kent

Drsný příběh, ještě drsnější konec... Agnes byla silná, toužila po lásce, která se jí ale vymstila. Bylo hezké, jak ji postupně všichni přijmuli mezi sebe. Kniha mě bavila již od první stránky.

18.11.2017 5 z 5

Mít pro koho žít Mít pro koho žít Věra Řeháčková

Kniha se velmi dobře četla, dokázala jsem se vžít do hlavní hrdinky. Nikdy nevíme, co nám osud přichystá, ale je důležité bojovat, nevzdávat se. Pavla naštěstí našla oporu a co víc, i ona dokázala být oporou pro druhé.

01.11.2017 5 z 5

Sto jmen Sto jmen Cecelia Ahern

Kniha s výborným nápadem! Vede k zamyšlení, že opravdu každý z nás je svým způsobem (ne)obyčejný. Žijeme svým příběhem, ale neměli bychom zapomínat i na ostatní, všichni mají nějakou vzácnost, ať už jde navenek vidět, či nikoli.

31.10.2017 5 z 5

Memento Memento Radek John

Děsivý příběh. Jakákoliv závislost umí člověku zničit život. Stále jsem doufala, že Michal svůj boj vyhraje, bohužel. Knihu jsem přečetla jedním dechem, se sevrenym žaludkem. Pro mně nepochopitelné, jak může člověk mít jedinou lásku - drogu. Velmi smutné a snad pro část populace poučné.

31.10.2017 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Kniha nebyla špatná, ale jak jsem se na ni těšila, tak jsem byla docela zklamaná. Četla se dobře, ale byla jednotvarna, chybělo mi v ní napětí.

31.10.2017 3 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Od této spisovatelky jsem přečetla snad všechny knížky, tahle je mezi nejlepšími. Velmi čtivá, až do konce knížky jsem stále nevěděla, co se přihodilo tak tragického, že Jane ztratila paměť. Závěr mě tedy překvapil a hlavně šokoval.

30.10.2017 5 z 5

Silný příběh, autorka se doslova svlékla.Do detailu popisuje vztah k sebe samé, rozebírá svůj život od dětství, manželství až po boj se svou nemocí, anorexií. Na můj vkus bylo v knize moc sexu a dalších intimnosti.

30.10.2017 3 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Tato kniha se stala mou oblíbenou, nikdy neomrzí. Je plná boží lásky, odpuštění a smíření. Doporučuji!

30.10.2017 5 z 5