SáraR. SáraR. komentáře u knih

Prokletý sníh Prokletý sníh Barbora Žampachová

Knížku jsem sehnala na Dobrovských za 40,- ve slevě a neudělala jsem chybu. Nechápu, proč má tak průměrné hodnocení. Je to čtivé a originální. Nápad je opravdu dobrý a pěkně zpracovaný. Není to úplně tradiční příběh a to mě na knížce hrozně bavilo! A až do konce netušíte, jak to dopadne. Krásná obálka je jen třešničkou na dortu. ;)

21.03.2023 4 z 5

Milionkrát June Milionkrát June Emily Henry

Zatím jsem v půlce knihy a moc se mi líbí! Včera jsem dočetla Divokou říši a přečetla jsem si jen první kapitolu. Dneska jsem skončila na straně 205. Stránky letí a člověk si to ani nestačí uvědomit a je v půlce knihy! Moc nerozumím těm negativním komentářům, za mě je kniha pěkná, roztomilá, zvláštní a velmi originální. Přezdívky mi nijak nevadí a zvykla jsem si na ně bez problému. Postavy mi jsou sympatické a jsem zvědavá jak to dopadne! ;)

06.03.2023 3 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Úplná dokonalost! Skvěle vymyšlený svět, prostředí k příběhu a vlastně úplně všechno. Hlavní hrdinka my skvěle sedla a o hrdinovi ani nemluvě. Příběh mě hrozně zaujal a poté, co jsme se přesunuli a setkali se s hrdinou, tak jsem se nemohla odtrhnout! Dneska jsem přečetla víc jak 200 stran. Nutně potřebuju další díl!

05.03.2023 5 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

To byla jedna z nejkrásnějších knih, jakou jsem kdy četla. Kniha, která vás chytne za srdce. Čekala jsem, že se mi zalíbí, ale tohle bylo opravdu neskutečné. Nedokážu ani slovy popsat, jak moc jsem si příběh zamilovala.

20.02.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

No ty kráso! Čekala jsem hodně, ale tohle bylo i na mě docela silný kafe! Kniha se mi líbila a mám v plánu si ji domů pořídit. Bylo to tak nechutné a zvrácené, že to bylo prostě úžasné. Konec mě totálně dostal, rozhodně jsem nic takového nečekala a úplně jsem změnila názor na hlavní postavu. Vůbec teď nemám chuť na maso a jedna knihomolka, se kterou jsem si psala, to měla stejně a to je prý masožravec, který nevydrží den bez masa. :) Rozhodně doporučuji, ale psychicky se připravte na pořádnou nechuťárnu s podrobnejma detajlama! ;)

18.02.2023 4 z 5