Rudana Rudana komentáře u knih

Pád a hnev Pád a hnev Jennifer L. Armentrout

Pořád jsem váhala jestli knihu e pub koupit, vzhledem k ceně, která je větší než u papírové.
Nelituji. Kdo zná styl psaní této skvělé spisovatelky nebude zklamán. A nejhorší je, že další díl v nedohlednu.

26.04.2024 5 z 5

Zajatkyně Zajatkyně Sarah Rivens

Jiskřivé scénky spisovatelka umí psát bez toho by to bylo o ničem. Chování Ashera je někdy nepochopení, si říkáte co?
Zajatkyni si představuji jinak a viděla bych to na jiný název knihy.
Zajímá mne jak se to bude dál vyvíjet.

09.04.2024 3 z 5

Jak trumfnout miliardáře Jak trumfnout miliardáře Max Monroe

Knihu jsem nedočetla. Vyjadřování Cassie mne nesedlo a ani celkový styl psaní. Myslím že víc od této spisovatelky číst nebudu.

02.04.2024 2 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Kdyby mne bylo 20 určitě by se mne to víc líbilo. Po tom velkém počtu přečtených knih podobného žánru musím říct, že jsou i lepší počiny.

30.03.2024 4 z 5

Proti pravidlům Proti pravidlům Kinga Litkowiec

Oproti prvního dílu mne Morris přijde jako úplně jiná osoba.
Jedno přečtení stačí.
První díl se mne líbil, další si již nevybavuji

27.03.2024 3 z 5

Vzkříšený Vzkříšený Jodi Ellen Malpas

Kniha stojí za přečtení. Hodně akce, sexu i vtipných okamžiků-hlavně u mučení :-) .
Možná bych 2 sex scény ubrala, ale naštěstí to bylo pokaždé jinak.
Líbilo se mne, že příběh vypráví 4 osoby. Takto se to lišilo od ostatních knih s podobnou tématikou (on-ona).
Vidím posun u autorky a mile mne to překvapilo.
Vidím to na otce Beau

19.03.2024 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Adéla Kubicová

Dávám dva, je tam postup na zlepšení. Uvidime jak se autorčina tvorba bude dál vyvíjet.
Romantická linka víceméně žádná, nesedí s obálkou knihy.
Možná knihu víc ocení 18- leté ročníky.

11.03.2024 2 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Skvělá kniha. Četla jsem několikrát i ostatní od ní

02.03.2024 5 z 5

Boss a ja Boss a ja Sara Mia Velinská

Stojí za přečtení. Téma se mne líbí i styl psaní.
ALE nechápu proč se dej odehrává na Slovensku. Táto jedna věc mne nesedí a nedokážu se na 100% ztotožnit s knihou. Je to škoda:-(. Jinak bych dala plný počet.

01.03.2024 3 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

Není to špatné,ale něco mne tam chybí. Citová hloubka. Nevím jak to popsat.

26.11.2023 3 z 5

Vzplanutí: První kolo Vzplanutí: První kolo P. S. Herytiera (p)

Kniha vhodná pro cca 20-leté. Pořád dokola nějaké hádky a chlast. Otravné a nudné. Jak to začalo tak i skončilo.
Možná kdyby kniha byla rozdělena na dvě části puberta a cca po nějaké době(cca10let) bylo by to mnohem lepší.

09.11.2023 1 z 5