Rossalie572 Rossalie572 komentáře u knih

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Dlouho jsem váhala, zda si knihu vůbec přečíst po přečtení recenzí. Nakonec jsem po knize sáhla a jsem za to moc ráda.
Když se člověk odpoutá od myšlenky, že má kniha spojitost s britskou královskou rodinou, najde v knize krásný příběh, tak jak to umí napsat jen Whitney. Kniha mě bavila a to moc.

09.11.2023 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Kniha byla pro mě velkým zklamáním. Čekala jsem něco jiného - vůbec mě děj nebavil. Knihu jsem asi 2x odložila, poté jsem ji dočetla, ale jen proto, že jsem v tu chvíli neměla co číst.
Jude mě štvala s těmi teniskami. Pracuje ve velké firmě a do kanclu nosí tenisky? A Celián jak říkal Jude Chuckinko.no děs.

11.08.2023 2 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Velice čtivá kniha s hezkým příběhem.

11.08.2023 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Kniha byla hezká, ale myslím, že z těch tří dílů byla nejslabší. U některých kapitol jsem se nudila, ale pak zase byly kapitoly, kde jsem se od srdce zasmála.

16.09.2022 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Wow, to byla nádhera. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Příběh mě úplně pohltil.

16.09.2022 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Moc pěkný příběh. Čtivé, vtipné a i ta slza ukápla.

01.09.2022 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila, bohužel pro mě velké zklamání.
Snažila jsem se knihu dočíst, ale nakonec jsem odložila a už nemám ani chuť se k ní vracet. Byl to jen sex, sex a ještě jednou sex. Erotické romány mám ráda, ale tohle bylo přetažené přes vlasy….

31.08.2022 1 z 5

Osud nevyjednáva: Klient môjho šéfa Osud nevyjednáva: Klient môjho šéfa Michaela Zamari (p)

Krásný příběh. Asi nejlepší z těch tří. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

31.08.2022 5 z 5