Roma20 Roma20 komentáře u knih

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Už od prvopočátku mě zaujalo, že se děj netočí jen kolem romantiky, ale opravdu někam směřoval.
Tuto knihu jsem si vybrala proto, že nebyla jako knihy ostatní, ale měla naprosto originální namět, převedený do skvělého příběhu.

02.03.2018 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

I když měla kniha z počáku pomalejší spád, konec byl naprostým vyvrcholením celého příběhu. Doporučuji!

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Druhý díl by se opravdu dal popsat jako učiněná katastrofa. S prvním dílem se kniha nedá srovnávat.

02.03.2018 2 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha pro náctileté. Klidné a pohodové čtení, které jsem přečetla za dva dny. Travis mi přišel trochu jako kluk, o kterém sní každá slečna, takže trochu nereálný příběh, ale vřele doporučuji.

V ringu V ringu Katy Evans

Co víc napsat. 5 hvězdiček, je 5 hvězdiček. Kniha byla čtivá od začátku až dokonce. Dalo by se říct, že jsem jí přečetla na jeden nádech.

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Tato kniha má v sobě mnoho pocitů. Dokázala ve mě vyvolat pocit raodsti, ale i smutku.

Hravě Hravě S. C. Stephens

Ubírám jednu hvězdičku, jelikož první díl mi přišel mnohem zajímavější.

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Kniha mě velmi oslovila a doslova jsem se do ní zamilovala. Děj celého příběhu mi přišel reálný dnešní době a proto jsem si knížku přečetla i po druhé. Určitě se k ní ještě v budoucnu vrátím.