ravenaiko ravenaiko komentáře u knih

Reset Reset Amy Tintera

http://www.creepychill.net/2013/12/reset-amy-tintera.html Tak :)

17.01.2014 5 z 5

Adolf Hitler: Zemřel v roce 1962 v Argentině? Adolf Hitler: Zemřel v roce 1962 v Argentině? Simon Dunstan

Asi takhle. :)

06.01.2014

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Musím říct, že tahle knížka mě prvně zaujala hlavně obálkou. Mám slabost pro upíry a vlkodlaky a veškeré nadpřirozeno a tak jsem se rozhodla, že si ji pořídím. A neudělala jsem chybu.. Tahle knížka není žádné k zamyšlení hodné čtení ba naopak. Kniha je naprosto pohodová, hezky napsaná krásně čtivá. Můžu říct, že mě děj naprosto vtáhl a knihu jsem měla během několika hodin přečtenou. Na jeden zátah. Naprosto mě bavila a hodlám si pořídit další díl jen co vyjde. :) Pro ty co hledají něco nenáročného či oddechovku tuhle knihu naprosto doporučuji. :) Za mě jedině ano ano ano. :)

15.09.2013 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Má nejoblíbenější kniha. Poprvé jsem ji četla někdy v 15ti a od té doby jsem ji sháněla. Nakonec úspěšně. Knížku bych mohla číst stále dokola.

05.07.2013 5 z 5

Hry o život (trilógia) Hry o život (trilógia) Suzanne Collins

Věděla jsem, že knížka mě stoprocentně bavit bude. Film jsem viděla dříve a naprosto mě uchvátil. Druhý díl se tak zvláštně táhl, ale to na knize nijak neubírá. Plus ta nádherná obálka.

05.07.2013 4 z 5

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

Nevím, proč všichni říkají, že kniha je odpad. Asi budu i tvrdit, že tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější. Kulhánek je naprosto skvělý autor a všechny dosud čtené knihy od něj naprosto zbožňuji. Já tuhle knihu hodnotím naprosto plným počtem! :)

05.07.2013 5 z 5

Drak Jeho Veličenstva Drak Jeho Veličenstva Naomi Novik

Tuhle knihu naprosto miluji, akorát se chystám na druhý díl. Moc se mi líbí propracovanost postav a samotný styl psaní.

13.03.2013 5 z 5

Inkoustová krev Inkoustová krev Cornelia Funke

Tahle knížka je naprosto skvělá, opravdu jsem ji přečetla jedním dechem. Jako první díl mě bavil druhý též, teď už jen třetí. Knížka je vtipná a zároveň i napínavá. Za mě sto procent :)

10.03.2013