Adolf Hitler: Zemřel v roce 1962 v Argentině?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Opravdu zemřel Adolf Hitler v Berlíně roku 1945? Omyl! Adolf Hitler unikl a zemřel v poklidu v Argentině až v roce 1962. Skutečnost, nebo fikce? Vojenský historik Simon Dunstan a novinář Gerrard Williams rozvíjejí strhující scénář, který až dosud nebyl nikdy podrobně prozkoumán. Po pěti letech výzkumu překládají autoři přesvědčivé důkazy a svědectví, z nichž některá byla teprve nedávno odtajněna z bývalých sovětských a dalších vládních archivů. Konkrétní osoby, místa a data, letadla, ponorky, základny a skrýše. Dunstan a Williams sledují únikovou trasu, kterou podle nich Hitler použil. Odhalují i možnou dohodu s čelními představiteli CIA. Útěk století, který je v rozporu se všeobecně přijímanými dějinami, byl dokonale naplánován....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/139278/adolf-hitler-zemrel-v-roce-1962-v-argentine-139278.gif 2.77
Žánr
Literatura naučná, Historie
Vydáno, Fragment (ČR)
Orig. název

Grey Wolf - The Escape of Adolf Hitler, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Adolf Hitler: Zemřel v roce 1962 v Argentině?

Přidat komentář
nikolet
21.02.2019

Tuto knihu jsem četla protože mi ji půjčil kamarád. Jinak bych to asi nečetla. Byla to zajímavá knížka.

sobii
12.12.2012

Dnes jsem to taky dočetl,jak píše první recenzent ,2/3 jsou opravdu známá fakta,začátek poslední třetiny knihy je velmi zajímaví a vede k zamyšlení,jak to opravdu bylo,nicméně konec není napsán úplně štastně a věrohodně,jsem opravdu rozpolcen.

ondreej
08.12.2012odpad!

těžko se to hodnotí.kniha je napsána ze dvou třetin známými fakty a událostmi a max ta jedna tretinka se zabývá domnělým hitlerovym únikem do argentiny.i několika dalších prokazane mrtvých nacistů.předložených pár důkazů a svědectví lidí nevypadá a nezní moc přesvědčivě.skoro všechny hlavní události jsou psane kurzívou a to je podle autorů samotných bráno jako dedukce.zhruba od poloviny už jsem to četl jen jako fikcí co by se kdyby se.....autoři mě nepresvedcili ani trochu a plně se přikláním na stranu konspiracni teorie, jedné z mnoha.od toho by mě mohlo odklonit jen mezinárodní uznání předložených důkazů historiky co v dane problematice něco znamenají a též faktické ověření této teorie,jak říkají autoři když už je teď argentina tak otevřená demokracie ....PS: prosím kdo dočtete o zanechání komentáře, zajímají mě názory ostatních čtenářů :) dík!

Štítky

Adolf Hitler

Autoři knihy

Simon Dunstan
britská, 1949
Gerrard Williams
anglická, 1959

Kniha Adolf Hitler: Zemřel v roce 1962 v Argentině? je v

Právě čtených1x
Přečtených11x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce10x
Chystám se číst3x
Chci si koupit1x