Radhus Radhus komentáře u knih

Mateřská, ale určitě ne dovolená Mateřská, ale určitě ne dovolená Julie Halpern

Asi nejslabší kniha, co jsem četla. Hodně mi vadily vulgární výrazy při popisu sebe samé. Do téhle knihy se nedalo tzv. začíst. I když jsem taky na mateřské, bylo mi to hrozně vzdálené.

09.02.2017 1 z 5

Tajuplné dětství Tajuplné dětství Maria Montessori

Překvapilo mě, jak je kniha i dnes aktuální. Paní Montessori má opravdu nadčasové názory a pohled na svět. Kniha mě dost ovlivnila v pohledu na dětský svět a zároveň v pohledu na nás dospělé. Její myšlenka, že jedinou možností, jak změnit svět k lepšímu, je prostřednictvím našich dětí, mi zůstane v hlavě dlouho.

07.06.2018 5 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Moc hezky napsane. Je hezke vratit se do detstvi.

25.10.2014 4 z 5

Sourozenci bez rivality Sourozenci bez rivality Adele Faber

Moc dobrá knížka pro rodiče, kteří čelí problémům mezi sourozenci. Líbilo se mi, jak byla konkrétní. Po jejím přečtení může člověk nabýt dojmu, že ve výchově děla spoustu chyb. Tak jako z každé knížky tohoto typu si z ní člověk vezme jen základ a pohled na věc si stejně udělá nakonec sám.

07.06.2018 4 z 5

A dost! – Francouzské děti nedělají scény A dost! – Francouzské děti nedělají scény Pamela Druckerman

Výborné tipy, jak na výchovu, ale hodně slabý překlad.

25.05.2016 4 z 5

Let čarodějnice aneb Civilní dobrodužství Let čarodějnice aneb Civilní dobrodužství Emil Hakl (p)

Kniha byla dobrá, bohužel nebyla "čtivá" - neměla jsem nutkání ji otevřít znovu a pokračovat, čtení totiž nebylo úplně jednoduché.

21.08.2014 3 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Chyby v gramatice. Hodne umele podavane rady do zivota. I kdyz s nimi souhlasim, bylo to naservirovano hodne jednoduse.

17.05.2014 1 z 5