qinska qinska komentáře u knih

Cesty formana Šejtročka Cesty formana Šejtročka Václav Čtvrtek (p)

Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství. Poutavé i napínavé příběhy plné nadpřirozených bytostí a víl. A navíc překrásné ilustrace. Vydržela jsem si je prohlížet hodiny.

10.09.2016 5 z 5

Jak potrestat školníka Jak potrestat školníka Alena Čálková

Kniha je oddychová, nekomplikovaná a vtipná. Hlavní hrdinka mi byla moc sympatická.

10.09.2016 3 z 5

Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let Halina Pawlowská

Potřebujete-li inspiraci do kuchyně, je to ta pravá kniha. Neobvyklá, ale velmi chutná jídla převážně z mládí Halininy maminky, navíc z dostupných potravin. A k tomu příjemné vyprávění.

04.09.2016 4 z 5

Náš tragický vesmír Náš tragický vesmír Scarlett Thomas

Kniha se mi moc líbí. Možná pro to, že skoro vše, čemu se věnuje hlavní hrdinka, je mi zajímavé. Trochu filozofie, trochu vědy, trochu humoru.

27.08.2016 5 z 5

Krysařovy střevíce Krysařovy střevíce Joanne Harris

Krysařovi střevíce se mi líbilo mnohem víc,než čokoláda. Moc se mi líbila čarodějnice.

12.06.2017 5 z 5

V každém věku stát za hřích V každém věku stát za hřích Dagmar Březinová

Půjčila jsem si ji ze zvědavosti a jsem moc ráda, že jen půjčila. Každý věk má své kouzlo, pokud si člověk uvědomí, jak krásný je život sám o sobě. Tahle kniha je určena hrstce žen, které nezajímají děti ani vnoučata. Jsou zaujaté sebou.

04.05.2017

PopCo PopCo Scarlett Thomas

Velmi pěkná kniha, otevře oči a zároveň pobaví. Nahlédnete do Voynichova rukopisu, homeopatie, matematiky,kryptografie, veganství a dokonce trochu poodkryje roušku systému.

18.04.2017 4 z 5

Mužolapka Mužolapka Alena Čálková

Odpočinková, vtipná kniha o hledání sebe sama dlouhou cestou.

20.09.2016 3 z 5

Táta k příštím Vánocům Táta k příštím Vánocům Martina Drijverová

Velmi pěkně popsaný příběh o hledání vhodného tatínka. Nebude to prodavač z hračkářství ani ,,kolotočář,, ,který procestoval celý svět. Jako obvykle, to nejlepší se skrývá hned za rohem. Kniha je krásně ilustrovaná.

10.09.2016 5 z 5

Až se mě dcera zeptá Až se mě dcera zeptá Halina Pawlowská

Moc se mi líbí vyprávění, vzpomínky, rady a recepty. Co mě rušilo, byla dcera a její reakce na cokoli.

03.09.2016 3 z 5

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

Super kniha, moc jsem se nasmála, dokonce nahlas.

29.08.2016 4 z 5