Jak potrestat školníka

Kniha Jak potrestat školníka je v pořadí již třetím románem Aleny Čálkové. I v něm oblíbená autorka využívá své schopnosti psát o vážných věcech s humorem, nadsázkou, napětím a pochopením. Zamilovaný školník, který je schopen vyznat svou lásku doslova před celým národem, je už jen další kapkou k tomu, aby učitelka Lída začala propadat zoufalství. A vše to začalo úplně nevinně - malou lží o začarovaném dědovi Frantovi, pomocí které chtěla svým třem vnukům zachránit iluzi dědy jako nezdolného hrdiny a mužského idolu. Manželské rozepře s Frantou ještě prohloubí nalezení lázeňského poukazu, díky němuž Lída začne na scéně větřit milenku. A aby toho nebylo na jednu milou kantorku málo, do hry vstoupí dceřina tchyně Boženka, která coby slepá a panovačná babka rozpoutá ten pravý komický kolotoč a důkladně zamotá život celé rodině. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28766/jak-potrestat-skolnika-28766.jpg 3.711
Humor, Literatura česká
Vydáno, Beta-Dobrovský

Kniha Jak potrestat školníka

JancaMia
30.12.2018

Když coby kantorka "vyfasujete" nápadníka v podobě školníka , který je komplikovaný a jednoduchý zároveň a Vy mu tak strašně nechcete ublížitit a zároveń Vám v lázních zahýbá mužskej a do toho všeho se zamotá příšerná čarodějnice v podobě dceřiny tchýně a Vy se neustále snažíte ze všeho vybruslit jak jen to jde bez ztráty kytičky ..

qinska
10.09.2016

Kniha je oddychová, nekomplikovaná a vtipná. Hlavní hrdinka mi byla moc sympatická.

všech 7 knih autora

Kniha Jak potrestat školníka je v