Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let

Mé mámě je devadesát tři, táta umřel v devadesáti. Ze šestnácti mých strýců a tet z tohoto světa nejdřív odešla teta Marika. Bylo jí teprve osmdesát osm, rekordmanem je strýc Bohdan, nedávno oslavil sto dva let. A tak jsem se mámy zeptala: „Mami, co mám dělat, abych žila tak dlouho jako vy?“ A máma mi řekla: „Jez to, co jedla tvá rodina! A pak nejen, že tu budeš do sta, ale budeš mít i menší zadek!“ A proto jsem sebrala sto receptů svých příbuzných a nabízím nám všem chutný elixír na dlouhý život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170932/zeptej-se-mamy-aneb-100-receptu-jak-se-dozit-100-let-170932.jpg 3.727

Kniha Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let

01.05.2019

Tady Halina nasadila laťku zase hodně vysoko. Některé její recepty jsem už vyzkoušela, a super. Takže hurá na kuchtění, abychom se té stovky taky dožili:-).

Jirinamac
08.03.2019

Kuchařka proložená vzpomínkovými příběhy z Halininy rodiny. V knížce jsou i praktické rady a dost receptů, některé ráda vyzkouším

AndreaP.
14.08.2017

Miluju knihy, kdy jsou recepty protkané příběhy, a přesně toto je tato kniha. Skvělé.

qinska
04.09.2016

Potřebujete-li inspiraci do kuchyně, je to ta pravá kniha. Neobvyklá, ale velmi chutná jídla převážně z mládí Halininy maminky, navíc z dostupných potravin. A k tomu příjemné vyprávění.

mariva
12.03.2014

Spíš kuchařka než knížka ke čtení, ale nějaký ten zajímavý recept, který by se dal vyzkoušet, jsem našla, tak snad to nebyla ztráta času.

čohynka
10.10.2013

Halinu Pawlowskou mám ráda, teda spíš její povídky, příběhy.. Ale tahle knížka-kuchařka mě moc nenadchla..