Mužolapka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Váš dlouholetý partner se pomalu, ale jistě mění v ropuchu, jeho práce vám vadí stejně jako slevy na oblečení velikostí, které nemáte a jeho drahá matinka vás dohání k zoufalému činu v podobě odjištění ručního granátu? Prochází váš život nelehkou krizí, do toho se kolem vás motá další muž a vy spoléháte na kartářku, že vám poradí, jak z toho všeho šikovně vybruslit? Nebojte, nejste jediné. I hrdinka románu Mužolapka se právě plácá v životní krizi a bláhově věří, že i v životě obyčejné třicátnice je místo na pohádkové zázraky a nabubřelá ropucha se změní zpátky v krásného a inteligentního prince…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24668/muzolapka-RwH-24668.jpg 2.935
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Beta-Dobrovský
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Mužolapka

Přidat komentář
Marla
03.10.2020odpad!

Vůbec jsem nepochopila, co je na tomto díle vtipné. Spíš to bylo nudné a trapné, hlavní hrdinka byla děsná nána, takovou znát, tak bych ji poslala někam. Od autorky určitě nic dalšího číst nebudu, dvě její přečtené knihy mě utvvrdily v tom, že nejspíš nejsem vhodná cílová skupina.

DominaCZ
24.10.2019odpad!

Jak píše orinka3 - křečovité trapné a prázdné.
Čekala jsem brutálního debilka a pantoflu, ale Venda nebyl nic náročnýho a špatnýho - měl prostě rád svý ukořistěný skleničky, o který rád pečoval, peníze (SVÝ !!) nosil domů, nechlastal, za děvkama nechodil, musel vařit protože slepice ani "nevěděla kde se sporák zapíná..." tak kdo tu byl nepoužitelnej de*bil ?
Co na něm bylo špatnýho? Že byl "nudnej" a předvídatelnej? V pohodě? Že jí přistrčil žrádlo až pod rypák a staral se o ni ?... holka (jak "hrdinka", tak autorka) ještě pořádnej průser v partnerským životě očividně nezažila, proto mi tohle přišlo k smíchu.
Trapný.
Spousta bab by Vendu braly všema deseti a ještě by mu skleničky samy vděčně leštily.


IvanaB
24.04.2017

Vtipná, odpočinková knížka, pobavila.

qinska
20.09.2016

Odpočinková, vtipná kniha o hledání sebe sama dlouhou cestou.

majík1
06.07.2016

Pěkná dobře jsem se u ní bavila

orinka3
08.12.2015

Velmi jednoduché čtení pro případ, že se člověk nemůže příliš soustředit. Tedy do čekáren, pod lavici ve škole atd. Knížka pobaví, rozptýlí. Chce to spíš nenáročného čtenáře, kterému nevadí nepříliš dobrá, neobratná čeština se špatně volenými výrazy pro dané prostředí ( např. "plytký jazyk"), trošku křečovitý humor a za vlasy přitažené situace. Autorka je mladá, má ještě naději, že časem vyzraje.

doubax
04.10.2013

Skvěle napsaná, čtivá...pro mě až moc humorná, ale překvapila mě a proto doporučuji!

sabca
15.09.2013

Již druhá kniha této spisovatelky, kterou jsem přečetla a taky nezklamala. Vtipná, zábavná na zpříjemnění víkendu.

1