primavit primavit komentáře u knih

Jeden zvyk vám změní život Jeden zvyk vám změní život Mel Robbins

Opět vynikající. Nové pohledy a i věci potřebné si pořád připomínat :-)

06.09.2023 5 z 5

Potřebujete víc peněz Potřebujete víc peněz Manero Matt

a to se vyplatí ...

08.05.2022

Inspirace Baťa Inspirace Baťa Gabriela Culík Končitíková

15 min. denně se usmívej :-)

17.01.2022

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

“Někteří v nich vidí blázny, ale my vidíme genie. Protože jedině ten, kdo je takový blázen, že si myslí, že může změnit svět, ho skutečně změní.”
Steve Jobs

02.05.2020

Antifragilita – Jak těžit z nahodilosti, neurčitosti a chaosu Antifragilita – Jak těžit z nahodilosti, neurčitosti a chaosu Nassim Nicholas Taleb

Za mě Taleb super :-) Třeba začnu postupně i víc chápat co píše.

02.01.2020 5 z 5

7 návyků skutečně efektivních lidí 7 návyků skutečně efektivních lidí Stephen R. Covey

Základní principy jak prožívat ve všech kategoriích života čtěstí. Pokud bychom jen tuto knihu začli 100% aplikovat ve svém životě byli bychom skutečně vyjmečný. Neboli stále se učíme.

Pro mě zatím nejzajímavější pasáž o pochopení druhé strany při jakékoli komunikaci - Návyk 5 - Nejpreve se snažte pochopit pak být pochopeni

10.07.2019

Hawking Hawking Joel Levy

Má první kniha o Hawkingovi. Strušný přehled žovata. Líbila se mi jeho schopnost využít vše ve svůj prospěch :-)

26.06.2019

Zvyšte své finanční IQ Zvyšte své finanční IQ Robert T. Kiyosaki

Za mě Kiyosaki parádní, nadčasová, čtivá záležitost. Tato kniha není vyjímka

17.04.2019

Buďte posedlí, nebo buďte průměrní Buďte posedlí, nebo buďte průměrní Grant Cardone

za mě také super, měl bý číst každý kdo jen uvažuje nebýt průměrný :-)

17.04.2019 5 z 5

Nekonečná síla Nekonečná síla Anthony Robbins

Úžasná kniha. Pro plné využítí - převedení do praxe si mymyslím nutné opakované čtení :)

11.12.2018

Život bez hranic: Naplňte svůj potenciál Život bez hranic: Naplňte svůj potenciál John C. Maxwell

Na Maxwellovi nejvíce oceňiji jeho ochuto předávat své dloholeté zkušenosti dál. I tato kniha je plná jeho životních zkušeností. Tři části: uvědomění, schopnosti a rozhodnutí, jak píše autor dají dohromady úspěch. Nabádá nás naplnit svou kapacitu v našich životech a zahodit tak hranice, které jsem si vetšinou nastavili sami. Několik vecí které mě zaujali: "Je lepší starat se o svou energii než o svůj čas", "Zaměřujeme se na ostatní, jak můžeme ostatní pozvednout".

09.09.2018 5 z 5

Vztahy 101 Vztahy 101 John C. Maxwell

Další super kniha ze serie 101.
DOBRÉ VEDENÍ STOJÍ NA DOBRÝCH VZTAZÍCH
Krásně popsáno, jak úspěch bez vzathů, bez lidí, bez společných zážitků a času, bez rodiny, bez přátel není nic.
V knize se dozvídáme, proč jsou vtahy tak důležité, jak pevných vztahů docílit. Co potřbujeme vědět o lidech? Které ze vztahů jsou pro nás ty nejdůležitější.

07.07.2018

Galilejec Galilejec Kristýna Freiová

Užasná kniha, doporučuji Vše kdo věří že všechno je možné :-)

22.02.2018 5 z 5