Nekonečná síla

Nekonečná síla https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299404/bmid_nekonecna-sila-Mrg-299404.jpg 4 12 4

Jak získat a udržet si nejvyšší možnou výkonnost, sebedůvěru, myšlenkovou a finanční nezávislost a jak zdokonalit vlastní osobnost. Obsah: I. ČÁST: Modelování lidské dokonalosti I. Královský poklad II. Rozdíl, na kterém skutečně záleží III. Síla nálady IV. Zrození dokonalosti: víra V. Sedm lží o úspěchu VI. Ovládnutí mysli: jak řídit vlastní mozek VII. Posloupnost úspěchu VIII. Jak vypátrat cizí strategii IX. Vnější projev: cesta k dokonalosti X. Energie: palivo pro dokonalost II. ČÁST: Základní vzorec úspěchu XI. Zapomeňte na všechna omezení: co chcete? XII. Síla přesnosti XIII. Kouzlo vazby XIV.Vrchol dokonalosti: metaprogramy XV. Jak překonávat odpor a řešit problémy XVI. Přeznačkování: síla perspektivy XVII. Fixujte se na úspěch III. ČÁST: Vedení: výzva k dokonalosti XVIII. Stupnice hodnot: hlavní kritérium úspěchu XIX. Pět klíčů k bohatství a ke štěstí XX. Vytváření trendů: moc přesvědčovat XXI. Živoucí dokonalost: výzva pro lidstvo... celý text

LadaLil
24.03.2024 5 z 5

Obohacující, plné zajímavých nápadů. Poměrně detailní návod, jak práci s mozkem a také celkově s vlastní osobností aplikovat v reálném životě. Mně také imponuje, že autor skutečně žije svůj příběh a je charismatickou a inspirující osobností. Nesmírně ráda bych se zúčastnila nekterého z jeho seminářů. Knihu doporučuji všem, kteří chtějí život ovládat a vytvářet ho.

Stanas513
11.11.2020 4 z 5

Výborné čtení pro osobní rozvoj. Spousta návodů, jak získat sebedůvěru a to, co v životě chceme.

Peleus
06.02.2019 3 z 5

Anthony Robbins mě baví jako člověk. Baví mě ty jeho bílé zuby. To, že se pokouší cvičit. Skutečnost, že i on ne vždy vítězí ve vztahu rodič-dítě. Líbí se mi jeho energie, pohotové reakce a agresivní humor.

Problém je pouze jeden. Nebaví mě tato kniha.

Na můj vkus přespříliš obecné. Trocha samochvály. Příklady z korporativní sféry.

Asi ano. Asi to tak může být. Co jiného také má stále vymýšlet, když už všechno dávno vymyslel?

Sežeňte si to. Přečtěte si to. Proč ne?

Avšak za mě trochu srabacká trojka (protože na jedničku to není a na čtyřku nemám dost odvahy).

primavit
11.12.2018

Úžasná kniha. Pro plné využítí - převedení do praxe si mymyslím nutné opakované čtení :)

Anthony Robbins
americká, 1960