Potřebujete víc peněz

Potřebujete víc peněz https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389062/bmid_potrebujete-vic-penez-bcg-389062.jpg 4 16 6

Tato kniha je zčásti osobní zkušeností a zčásti také finanční strategií, která je platná pro každého. Vytvoří vám mapu vašich přání a možností, které se k sobě nakonec přiblíží tak, že si budete moci dopřát, cokoliv chcete. Vyberte si, jestli chcete vybudovat svůj vlastní podnik, nebo být na vrcholu nějakého již existujícího. Se správnou taktikou a nasazením dokážete obojí. Autor Matt Manero se s vámi v této knize podělí o svůj příběh, který vás bude inspirovat k vlastnímu úspěchu.... celý text

Davidoff21
29.11.2022 5 z 5

Mně to přijde vážně skvěle napsané. Určitě doporučuji. Je to super příručka a hlavně upřímně psaná.

janulka1310
15.05.2022 3 z 5

Jelikož jsem přečetla více knih na toto téma, zařadila bych ji spíše do těch knih, které je potřeba přečíst v začátcích. Principy jako snížení výdajů a hromadění peněz jsou perfektní a pro začátečníky velmi zlomové. Co mi v knize ale chybělo, byly principiy pravidelného peněžního toku a pasivní příjem. Je možné, že už je to ale zase o trochu vyšší level. Kniha je napsána srozumitelně, jasně, nechybí ani příběh.

primavit
08.05.2022

a to se vyplatí ...

Waldhans
04.04.2022 4 z 5

Jedna z těch nadprůměrných knih o finanční gramotnosti. Ačkoliv jsem nesouhlasil se vším, co autor psal, rozhodně mi četba přinesla několik důležitých poznatků a tipů, za které děkuji. Dávám 4/5.

TomTheMaster
11.01.2021 4 z 5

Kniha pojednává o přistupu člověka k penězům, změně úhlu pohledu. Naučí Vás systematickému šetření peněz(hromadění), odůvodňuje zřízení osobního životního pojištění. Dále radí jak zvednout svoje příjmy jako prodejce/podnikatel. Myslím že zcela vystihuje svůj název.

stastnyctenar
19.11.2019 odpad!

Klasická americká hamižná knížka. Jsem z ní zklamaný. Věnoval jsem ji dál a už ji číst nikdy nebudu.

Autorovy knížky

Manero Matt
americká
2018  75%Potřebujete víc peněz

Kniha Potřebujete víc peněz je v