popomala popomala komentáře u knih

Synové ďábla Synové ďábla Wolf Serno

V knihovně mě oslovila a při čtení nezklamala.

29.06.2014 5 z 5

Říše chaosu Říše chaosu Marc Gascoigne

pěkný úvod do světa dění warhammeru, některé povídky mě opravdu oslovili(bohužel hodnotím s odstupem času a už si nepamatuji názvy). doporučuji každému, kdo má rád fantasy.

07.01.2014 5 z 5

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Na této knize jsem s Kingem začínal. Doporučuji těm, kteří s ním ještě nemají zkušenost. Velmi útlá knížka plná ještě útlejších povídek, které ovšem o autorovi vypoví mnoho. (Y)

26.12.2013 5 z 5

Jedna z mých prvních přečtených kingovek a rovnou takový nářez! King se opět vyžívá v líčení obyčejných lidí v neobyčejných situacích. Krásné dílo.

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Kniha, která vás na dlouhé hodiny unese do Kingovi fantazie (=pouze pro otrlé) a pak vás vyhodí zpět do reality jako zmatené děcko. Čili taková klasická kingovka... jedna z lepších.

26.12.2013 5 z 5

Tak jsem to přečetl... a nejsem z toho zrovna v literární extázi, ale jednoznačně doporučuji přečíst.

Osvícení Osvícení Stephen King

Úžasná, dle mého téměř dokonalá kniha, která je dnes už klasika. Jedna z nejlepších knih od pro mě jednoho z nejlepších autorů. To je setsakramentsky zaručený úspěch.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Dobrá kniha. Oceňuji hlavně to, jak autor postupně odkrývá tajemství. Jinak docela klišé-zombáci. King napsal spoustu o hodně lepších knih.

Carrie Carrie Stephen King

Jelikož jsem u Kinga zvyklý na víc, dávám 4. Ale sama o sobě je to super knížka, která stojí za to přečíst.

To To Stephen King

Tuto knihu jsem dostal do rukou když už jsem byl v podstatě skalní fanda Štefana. A opět mě nezklamal. Nádherný román proložený povídkami z dětství/dospělosti, díky kterým stránky plynou po desítkách. King dává úplně nový rozměr hororu jako takovému a napumpoval do obsahu spoustu filozofických myšlenek. Tleskám. Opět.