Polieta Polieta komentáře u knih

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Začátek byl o ničem, říkala jsem si zda mám číst dál, jméno hlavní hrdinky mi vůbec nesedlo.Po začtení jsem se nemohla odtrhnout a čekala jsem co za tím vším tedy je.Konec jsem teda nečekala.Až na ten začátek tak super kniha

17.04.2024 5 z 5

Číslo 20 Číslo 20 Sam Holland

(SPOILER) První kniha od autorky co jsem četla.
Kniha mě zaujala obálkou a hlavně barevnou ořízkou.Děj se mi líbil, mělo to spád.Jediné co mi nedělalo dobře,bylo jak ke konci vrah popisoval s jakým potěšením zabíjel.

04.04.2024 4 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Za mě super byla jsem napnutá celou dobu a nemohla jsem se odtrhnout. Těším se na 3!

14.11.2022 5 z 5

Dívka v zeleném svetru Dívka v zeleném svetru Daniel Paisner

Mě nesedl styl jak to je napsané,musela jsem se nutit to dočíst.Příběh je to hodně silný a jiný než co jsem doposud četla.Kdyby byla jinak napsaná/přeložená,dala bych knize plný počet.

14.11.2022 2 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Na tuhle knihu jsem se moc těšila, obálka se mi strašně líbila.Příběh mi přijde trošku snaha o 50 odstínů ve verzi Královské.Do dalšího dílu nejspíš nepůjdu.

05.06.2022 1 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Za mě super triller,od začátku do konce napětí a do poslední chvíle jsem nevěděla jak to dopadne. Přečteno během 2 dní

18.10.2021 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Autor opět nezklamal,knihu jsem přečetla za 2 dny a nedokázala se od ní odlepit.Sloan se mi líbí, děj ve vodě také. Těším se na další pokračování.

07.09.2021 5 z 5

Mona Lisa virus Mona Lisa virus Tibor Rode

Nebyla ta kniha špatná,ale četla jsem lepší.Za mě průměr.

14.10.2020 2 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Trvalo mi než jsem se do ní začetla,ale potom super.Jsem ráda že jsem se dozvěděla něco o historii Karviné.

04.10.2020 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Kniha mě pohltila,stejně dobrý jako v kleci.Těším se na další díl.

04.10.2020 5 z 5