pink_unicorn pink_unicorn komentáře u knih

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Kniha spíše průměrná, vývoj zápletky poměrně předvídatelný - milostný trojúhelník typický pro milostné romány. Až na závěr, ten jsem opravdu nečekala. Jestli jsem někdy během čtení knihy pochybovala o tom, zda dávat šanci i pokračování, závěr mě přesvědčil o tom, že chci vědět, jak se bude příběh dál vyvíjet. Jinak dávám 75 %.

09.06.2016 4 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Tuhle knihu miluju. Už ani nevím kdy jsem ji četla poprvé, ale okamžitě jsem si jí zamilovala. Mám ráda zvířata a vlky a psy především. Tento příběh je úžasný, myslím, že dokáže nadchnout čtenáře napříč generacemi. Doporučuji všem, hodnotím na 100 %.

08.06.2016 5 z 5

Oněgin byl Rusák Oněgin byl Rusák Irena Dousková

Skvělá kniha, i když "1.dílu" se nevyrovná. Zase jsem se dokázala v této knize více vcítit do hlavní hrdinky, protože jsem ji četla ve věku, který hrdince odpovídá a navíc jsem také měla před maturitou. Jiná doba, ale maturitní zážitky podobné.

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Výborná kniha. Četla jsem jí jako součást maturitní četby a nadchla mě. Pohled na dobu z pozice 8-leté holčičky je velmi neotřelý a humor autorky je velmi nakažlivý. Pro mě jednoznačně jedna z nejlepších českých knih.

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Zajímavá kniha, moc se mi líbila. Mám tento styl velmi ráda a autorčino pojetí fantasy světa mě potěšilo. Jediné, co mi trochu vadilo, byl pomalejší rozjezd děje, pořádná akce začíná až takřka v půlce knihy. Jinak jsem byla spokojená a určitě se brzy vrhnu na pokračování.