petul_b petul_b komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Opravdu velmi silný příběh. Jsem ráda, že jsem si knihu koupila a mám ji doma. Během čtení jsem několikrát myslela na to, že jako maminka rok a půl staré holčičky si nedokážu představit, že by mi někdo naši malou princeznu vzal... Buďme rádi za to, že žijeme v této době!!!

05.02.2018 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipná knížka, dobře napsané. Jen malá poznámka: kojící maminky nečíst při kojení, kdy vám usíná miminko.... musela jsem knížku zavřít nebo bych si malou probudila smíchem :-)

11.04.2017 5 z 5

Božská Coco Božská Coco C. W. Gortner

Skvěle napsaný životopis. Knížka mě vtáhla do děje, žila jsem s Coco v pařížské atmosféře přelomu století a najednou po přečtení mi chybí... Období druhé světové války je napínavě popsané, nemohla jsem od toho odtrhnou oči. Doporučuji!

01.04.2017 5 z 5

Tajnosti francouzského pekaře Tajnosti francouzského pekaře Peter Mayle

Peter Mayle v kombinaci s pekařstvím Auzet tvoří výbornou kombinaci. Při čtení a následném pečení jsem vzpomínala, jak jsme byli v Provence a kupovali si křupavé čerstvé bagety. Pro milovníky Provence doporučuji všemi deseti.

11.03.2017

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Za mě hezká knížka, příjemně se četla. Krásné ilustrace, doporučuji. Škoda, že jsem si ji nekoupila do knihovny.

27.02.2017 5 z 5