petshopačka petshopačka komentáře u knih

Aranella, dcera piráta Aranella, dcera piráta Aino Pervik

Aranella má tatínka piráta a žije bez kamarádů obklopená zlými piráty. Z moře zachrání trosečníka, který jí učí a povídá si s ní. Kvůli pirátským pokladům je unesena, ale nakonec si najde kamarády a odejde od pirátů. Bylo to dost napínavé.

20.03.2021 4 z 5

Letní dobrodružství Letní dobrodružství Sue Bentley

Lisa musí být o prázdninách u tety na venkově, kde nikoho nezná. Ve stodole najde kouzlené mluvící a čáry ovládající koťátko a spolu zažijí plno dobrodružství. Knížka se četla dobře, ale bylo v ní dost chyb.

12.03.2021 5 z 5

Nejlepší kamarád na světě Nejlepší kamarád na světě Margit Auer

Líbil se mi nápad s mluvícími zvířaty, které nikdo, kromě jejich páníčka, nevidí. Ida a Benni si je zasloužili jako první. Taky bych chtěla jedno.

02.02.2021 5 z 5

Zvědavá lištička Zvědavá lištička Michal Belšán

Líbilo se mi, jak Bára pomohla liščeti zamotanému do ostnatého drátu (v knížce je napsáno do pletacího). V jeskyni s netopýry to bylo strašidelné. Je to pěkná reklama na oddíly Brontosaurů.

31.10.2020 5 z 5

Ustrašené kotě Ustrašené kotě Holly Webb

Zázvorka se bojí kocourů od sousedů, Magda nemá kamarádky, ale nakonec to dobře dopadne. Pěkně se to čte.

04.10.2020 5 z 5

Babočka, která neumí létat - Klinika U bolavé tlapky Babočka, která neumí létat - Klinika U bolavé tlapky Liliana Fabisinská

Babočka vypadne z okna a zraní se. Její panička Johanka se na klinice U bolavé tlapky seznámí s dvojčaty doktorky Magdy a společně o Babočku pečují. Krátky příběh s dobrým koncem.

26.08.2020 4 z 5

Lama družičkou Lama družičkou Bella Swift

Lama Lulu se snaží všem pomáhat, skamarádí se s novou sousedkou Amalou a její maminkou. Pomůže jí najít kamarády a zbavit se zlé holky. Nakonec se slaví svatba. Mám rada lamy a líbilo se mi, že šla Lulu za družičku.

12.07.2020 5 z 5

Zasněžená červenka Zasněžená červenka Mary Kelly

Hana a Evan najdou červenku přilepenou ke kartonu a zavolají zvířecí záchranáře. Červenka se uzdraví a přiletí jim na zahradu do krmítka. Líbilo se mi, že to dobře dopadlo.

10.06.2020 5 z 5

Šťastný únik Růženky Kulíškové Šťastný únik Růženky Kulíškové Daisy Meadows

Čarodějnice Grizelda chce zničit Les přátelství a unese draky, kteří způsobí velký vichr. Ten odfoukne morčecí rodinu Kulíškových. Lilka a Jola musí zvířátkům pomoct. Líbilo se mi, že to dobře dopadlo.

23.05.2020 5 z 5

Linda, kočka zahradní Linda, kočka zahradní Markéta Zinnerová

Líbily se mi obrázky a jak se Linda nastěhovala na zahradu. Tatínek byl superman, protože za jedno ráno postavil dům.

23.05.2020 4 z 5

Dobrou noc, koťátko... Dobrou noc, koťátko... Věra Vlčková

Kočky miluju, tak se mi tahle knížka líbila. Kotě zažívá různá dobrodružství.

29.04.2020 5 z 5

Superhrdina ze základky Superhrdina ze základky James Patterson

Kenny žije sám s babičkou, které říká Bejbyčka. Ve škole ho šikanují a on si představuje, že je Nerezzák. Za pomoci nové ředitelky a kamaráda, kterého učí hrát šachy, se naučí bránit. Něco jsem nepochopila, plno cizích jmen. Dobré jsou vložené komiksy.

29.04.2020 3 z 5

Billy - odvážné štěňátko Billy - odvážné štěňátko Jenny Dale

Líbilo se mi, jak Billy přemohl strach.

30.09.2019 5 z 5

Našlo se koťátko! Našlo se koťátko! Sue Mongredien

Mám ráda kočky. Líbilo se mi, že Lily koťátka zachránila a nakonec dostala Mourinku k narozeninám.

30.09.2019 5 z 5

Poník Poly Poník Poly Lily Small

Líbilo se mi, jak si stydlivá Poly našla kamarády a zachránila uvízlou kočičku Kiki.

17.03.2019 5 z 5

Nové příhody kocourka Zrzečka Nové příhody kocourka Zrzečka Tereza Davídková

Líbilo se mi, jak Zrzeček vysypal Klárce na hlavu rybičkovou konzervu. Druhý díl je stejně vtipný jako první.

08.02.2019 5 z 5

Bella Mourková má potíže! Bella Mourková má potíže! Daisy Meadows

Líbí se mi pěkné obrázky, vtipné příhody holek, mluvící zvířátka i hloupí Strašbahňáci. Těším se na další díl.

27.01.2019 5 z 5

Příhody kocourka Zrzečka Příhody kocourka Zrzečka Tereza Davídková

Vtipné příběhy o zvědavém kocourkovi. Nejvtipnější bylo, jak Zrzeček vypil babičkám punč. Těším se na druhý díl.

31.12.2018 5 z 5

Pusheen: Já, košišta Pusheen: Já, košišta Claire Belton

Pusheen je moje oblíbená kočka, obrázky jsou moc vtipné. Líbí se mi i její sestra Stormy.

07.12.2018 5 z 5

Lily - ztracené štěňátko Lily - ztracené štěňátko Jenny Dale

Líbilo se mi, že Lily zase našla svou rodinu i nového psího kamaráda. Měla štěstí, že se stěhovali jen o pár ulic dál.

07.12.2018 4 z 5