Babočka, která neumí létat - Klinika U bolavé tlapky

Babočka, která neumí létat - Klinika U bolavé tlapky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311031/mid_babocka-ktera-neumi-letat-klinika-u-7wz-311031.jpg 5 4 2

Klinika U bolavé tlapky je maličká nemocnice pro nemocná zvířátka. Pracují tu dva veterináři: sympatická doktorka Magda a veselý doktor Pavel. Den co den se starají o zdraví svých svěřenců. Pomáhají jim děti doktorky Magdy – Dominika a Kája. Seznam se s nimi a nakoukni do nemocnice, kde můžeš sledovat osudy jejích neobyčejných pacientů. Když se venku udělalo teplo, Babočka, Johančina kočička, dostala chuť na procházku. Johanka bydlí v prvním patře, a tak se Babočka vydala na toulky po okenním parapetu. To nemohlo dobře skončit. Naštěstí se doktoři z kliniky U bolavé tlapky dokážou dobře postarat o kotě, kterému nějaký čas neslouží všechny čtyři tlapky.... celý text

kvetuse3368
08.11.2022 5 z 5

Příjemná oddechovka, i když nejsem dítě, přečetla jsem ji jedním dechem. Vím, že vnoučátkům se to bude líbit.

petshopačka
26.08.2020 4 z 5

Babočka vypadne z okna a zraní se. Její panička Johanka se na klinice U bolavé tlapky seznámí s dvojčaty doktorky Magdy a společně o Babočku pečují. Krátky příběh s dobrým koncem.

kočky

Liliana Fabisinská
polská, 1971
2018  95%Houby: Podivuhodné skutečnosti ze života hub, o kterých jste neměli tušení
2016  80%Riki má štěňátka
2016  90%Babočka, která neumí létat - Klinika U bolavé tlapky