Nové příhody kocourka Zrzečka

Nové příhody kocourka Zrzečka https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268273/bmid_nove-prihody-kocourka-zrzecka-268273.jpg 4 15 8

Kocour Zrzeček série

< 2. díl

Milé děti, prožijte nová dobrodružství kocourka Zrzečka, který se načas kvůli zranění své paničky, babičky Novinkové, ocitne v novém domově. A protože je zvědavý, zažije při seznamování s novým prostředím spoustu veselých, ale díky své všetečnosti i nebezpečných příhod. Všechno však nakonec dobře dopadne a Zrzeček se vrátí v pořádku domů ke své milované babičce Novinkové.... celý text

Ishir
19.03.2019 5 z 5

Parádní příběhy nezbedného kocourka.

Kopretina
17.03.2019 1 z 5

Nemohu si pomoci, ale stylistika byla katastrofální, děj - o ničem a navíc jsem měla vydání, kde se téměř třetina knihy opakuje a zase třetina stran chybí.

petshopačka
08.02.2019 5 z 5

Líbilo se mi, jak Zrzeček vysypal Klárce na hlavu rybičkovou konzervu. Druhý díl je stejně vtipný jako první.

Jessybelle
03.12.2018 5 z 5

Příhody nezbedného kocourka jsme si s klukama zase užili...nejvíc je pobavila schovka v odpadkovém koši...

HancaB82
11.08.2018 5 z 5

Příhody kocoura Zrzečka jsem synovi přečetla jedním dechem. Jsou veselé. Synovi se příhody moc líbily. Nejvíce se mu líbila Zrzek v odpadkovém koši. Knížka potěší nejen děti, ale i milovníky koček. V knížce jsou moc hezké ilustrace Zdeňky Študlarové. Synovi se moc líbil slovník Česko - kočičí :-) Knížka se čte dobře.

Nairi
17.06.2018 2 z 5

Ilustrace Zdeňky Študlarové nádherné. Příhody kocoura reálné, ze života. Akorát ta stylistika - děs! Kdyby tu knihu napsalo dítě, tak to ocením, ale pokud to psal dospělý, tak je to skutečně bída. Doporučuji maximálně půjčit z knihovny, nebo před zakoupením se do knihy aspoň začíst, zda do ní skutečně chcete investovat.

Liilith
22.05.2017 5 z 5

Pohádka o kocourkovi Zrzečkovi si získá srdce každé malé milovnice těchto roztomilých čtyřnohých chlupáčů.
Nádherné ilustrace Zdeňky Študlarové jemně doplňují příjemný, čtivý text

Lucissia
02.03.2016 5 z 5

Opět pěkné povídání a milé ilustrace. Sem tam mi neseděla věta stylisticky, ale malým dětem to nevadí a těm mým se knížka moc líbila. Určitě se k ní vrátíme.

2014  95%Příhody kocourka Zrzečka
2015  88%Nové příhody kocourka Zrzečka