Ustrašené kotě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Magda je odhodlaná vytvořit Zázvorce, roztomilému tříbarevnému kotěti, dokonalý domov. Tráví s ní spoustu času, hrají si spolu, mazlí se. A nepochybuje, že čiperné kotě rádo vyrazí také na průzkum zahrady. Zázvorka rychle roste a zanedlouho může jít ven. Nemá však ani tušení, že dva ohromní kocouři od sousedů považují zahradu za svou. Oba dělají, co mohou, aby malou vyděsili. Chudák Zázvorka je brzy tak vystrašená, že vůbec nevychází ven a celý den se skrývá. Najde Magda možnost, jak kotěti pomoci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/313463/ustrasene-kote-mc6-313463.jpg 4.34
Série:

Zvířecí příběhy / Zvieracie príbehy (21.)

Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno:, Nava
Orig. název:

The Frightened Kitten (2012)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Ustrašené kotě

Přidat komentář
KattyAnnyCte
21.02.2018

tato kniha se u mě v knihovně válela jakou dobu už rozečtená úplně jsem na ní zapomněla a pak jsem ji zkusila dočíst a byla super doporučuji.

samuela.gc
29.11.2016

Krásně napsaná realistická kniha pro děti. Mám Webbovou ráda, dobře se čte i dospělým a přes růžovou obálku je to rozumný příběh. Ideální pro milovníky koček, pro ty, co kotě mají, i ty, co si ho přejí. Knížka oblíbená u holčiček všeho věku.

Děj knihy: Magda dostane od rodičů koťátko a zjišťuje, jak se o něj má starat. Neví ale, jak si poradit, když na kotě začnou útočit kocouři od sousedů. Problémy se zvětšují, ale nakonec pomůže rada veterináře.

Doporučujeme

Malý princ
Malý princ
Mikulášovy prázdniny
Mikulášovy prázdniny
Děti z Bullerbynu
Děti z Bullerbynu