petřička petřička komentáře u knih

Smůla na patách Smůla na patách Jarmila Dědková

Toto pokračování Čekanek, je zajímavější. Kniha se moc hezky čte, člověk si u ní odpočine a vrátí se do doby mládí.

26.02.2021

Čekanky Čekanky Jarmila Dědková

Pěkně napsaná kniha. Nechtěla bych být baletkou. CO všechno ty dívky musí obětovat, aby se mohly stát baletkami. Na tuto knihu navazuje " Smůla na patách" . Stojí za to, si přečíst obě knihy.

26.02.2021

Temný oheň Temný oheň Angela Dorsey

Moc pěkná knížka. Prima příběh s napětím.

31.12.2017 5 z 5

Muž pro jisté chvíle Muž pro jisté chvíle Evelyn Holst

Kniha se dobře čte, ale jinak nic moc.

07.12.2017 2 z 5

Má čarodějka Má čarodějka Bertrice Small

Spisovatelka mi byla doporučena, pěkně čtivě napsáno. I když dobrá oddechovka. Znovu ji určitě číst nebudu.

06.12.2017 2 z 5

Přetížení Přetížení Arthur Hailey

Kniha se mi docela líbila. Mám Haileyho ráda, ale líbí se mi jeho dřívější romány. K těm se ráda vracím. Tuto knihu už znovu číst nebudu. Téma energetiky - sice zajímavé, ale občas jsem se ztrácela.

06.12.2017 3 z 5

Chirurg Chirurg Anthony Britto

Kniha se dobře četla, ale už si ji znovu nepřečtu. Po přečtení komentářů jsem očekávala víc. Některé pasáže jsou zdlouhavé. I když je zde napětí, rozuzlení mi přijde dost nesmyslné a zpětně je tam /díky rozuzlení/ dle mého zbytečných zápletek a dějů. Jsem docela zklamaná.

31.08.2016 4 z 5

Příhody z černého kufříku Příhody z černého kufříku Archibald Joseph Cronin

Chtěla jsem tuto knihu nabídnout do bazaru, ale po přečtení komentářů, jsem si ji raději přečetla. A nejsem vůbec zklamaná. Povídky jsou moc pěkné a krásně napsané. Trochu mi to i připomíná Heriota. Až se mi do ruky dostane další kniha od p. Kronina, určitě si ji ráda přečtu.

15.08.2016

Dobrá parta Dobrá parta James Dean

Dá se to číst. Kdysi jsem sledovala seriál Melrose Place, kniha je podle něj. Znovu bych si ji už ale nepřečetla, i když další díly asi ano.

07.08.2016 1 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Skvělá oddechovka. Ale Lanczová má lepší knížky. Někdy bych chtěla být na místě Ivany, nic nevědět, být v pohodě s "milujícím" manželem. Role Kláry - bez komentáře. Klobouk dolů před Viktorem, měl v podstatě skoro zadarmo šlapku.

06.08.2016 5 z 5

Muž, žena a dítě Muž, žena a dítě Erich Segal

Segala mám moc ráda. Knihu Doktoři jsem četla už asi 4x. Tato kniha je sice pěkná, ale už si ji znovu nepřečtu.

27.07.2016

Rozcestí Rozcestí Dick Francis (p)

Francis opět nezklamal. Paní Moserová - Davidová opravdu super překládá. Stojí za to si knihu přečíst. Není potřeba krváků, sprostoty atd...., aby byla kniha super.

27.07.2016

Cílová rovinka Cílová rovinka Dick Francis (p)

ˇužasná knížka. Francis opět nezklamal

05.03.2013 5 z 5