PetraJirků PetraJirků komentáře u knih

Modrý a žlutý vláček Modrý a žlutý vláček Hayden McAllister

Krásná klasika, která nikdy neomrzí.

Pohádky z kouzelného lesa Pohádky z kouzelného lesa Karel Blažek

Moc hezká kniha. Krásné příběhy a ilustrace.

17.11.2019

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Zajímavý příběh i zápletka. Hlavní hrdina sympaťák. Líbilo se mi moc.

17.11.2019 3 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Jako oddechovka to není špatné.

17.11.2019 3 z 5

Astrosex Astrosex Sarah Bartlett

Krásná kniha pro ty, kdo se zajímají o hvězdná znamení a mají rádi sex. Dobře zpracované.

Rychlovka Rychlovka Joel Block

Není nad dobrou rychlovku. Pěkná knížka :)

Kouzelný svět pohádek Kouzelný svět pohádek S. Langer

Krásná kniha, plná kouzelných pohádek doplněných o pěkné obrázky.

Náš svět Náš svět Eva Veberová

Úžasná kniha, jako dítě jsem ji měla moc ráda :)

17.11.2019

Kocour Vavřinec a jeho přátelé na cestách Kocour Vavřinec a jeho přátelé na cestách Dagmar Lhotová

Kniha mého dětství. Nádherné obrázky a veselé příběhy.

17.11.2019

Vánoční knížka pohádek, pověstí a koled Vánoční knížka pohádek, pověstí a koled Linda Jennings

Nádherná vánoční kniha. Překrásné ilustrace. Vytváří krásné vzpomínky.

17.11.2019 5 z 5

Čokoláda - sladké pokušení Čokoláda - sladké pokušení kolektiv autorů

Knížka je úžasná, pro milovníky této neuvěřitelné pochoutky je nepostradatelná. Obsahuje nejen recepty na teplé či studené čokoládové dezerty, jemné pralinky, cukroví, sušenky, koláče, dorty, teplé i studené nápoje, sladká jídla, pikantní jídla s čokoládou, ale i spoustu informací a typů. Je nádherná.

17.11.2019

Všechno o pečení Všechno o pečení kolektiv autorů

Ideální kniha pro začátečníka. Vše pečlivě rozvedeno, fotopostupy, krásné recepty na všechny druhy těst, slané i sladké. Doporučuji

17.11.2019 5 z 5

Velká kniha pomazánek Velká kniha pomazánek Markéta Aubrechtová

Kniha obsahuje opravdu nepřebernou inspiraci na pomazánky všech chutí. Součástí knihy je i místo na vlastní poznámky. Vše je přehledné. Krásná kniha.

17.11.2019

Vánoce - Sladkosti připravené s láskou Vánoce - Sladkosti připravené s láskou Dagmar von Cramm

Knížka je skvělým parťákem při vánočních přípravách. Obsahuje recepty, jak na cukroví, sváteční dorty a koláče, nakládané ovoce, nápoje, typy na dekorace, obaly na sladkosti. Jsou zde krásné fotografie, vše je srozumitelně popsáno. Doporučuji.

17.11.2019

Italská kuchyně - nejlepší recepty Italská kuchyně - nejlepší recepty neznámý - neuveden

Kniha pro opravdového italského gurmána, obsahuje recepty. A předkrmy, polévky, saláty, maso a drůbež, mořské plody a ryby, vegetariánské pokrmy, pizzy, plněný chléb, dezerty. Vše je přehledné, krásné fotografie, různé tipy a triky.

Dezerty a cukroví Dezerty a cukroví Mary Berry

Kniha je úžasně zpracovaná a hodí se jak pro naprosté nováčky, tak i pro profesionály.

17.11.2019

Velká kuchařka pro kombinované mikrovlnné trouby Velká kuchařka pro kombinované mikrovlnné trouby Evelyn Liepold

Kuchařka je velmi dobře zpracovaná, obsahuje výborné recepty, krásné fotografie a postupy, typy na vhodné nádobí do kombinovaných mikrovlnek a spoustu různých rad.

Koktejly Koktejly kolektiv autorů

Kniha je velmi přehledně řazena na aperitivy, smetanové nápoje, mražené nápoje, horké nápoje, longdrinky, klasické koktejly, vína a punče, nealko. Obsahuje základní receptury, techniku přípravy, slovníček pojmů.

17.11.2019

Karolína: Domácí kuchařka - Štěstí z kuchyně Karolína: Domácí kuchařka - Štěstí z kuchyně Karolína Kamberská

Krásné recepty, inspirativní a nádherné fotografie.

17.11.2019

Vaříme pro kojence a předškoláky Vaříme pro kojence a předškoláky Annabel Karmel

Kniha nabízí srozumitelné rady pro jednotlivá vývojová období od narození až do sedmi let. Dále nabízí přes 200 nápaditých receptů na zdravé snídaně, lákavé občerstvení, i pokrmy pro děti trpící alergií. Skvělý odrazový můstek pro zdravé a pestré stravování.