Vánoční knížka pohádek, pověstí a koled

Vánoční knížka pohádek, pověstí a koled https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106702/bmid_vanocni-knizka-pohadek-povesti-a-ko-aFz-106702.png 5 23 7

Vánoční dětská knížka plná pohádek,pověstí a koled.

Pro děti a mládež Pověsti
Vydáno: , Kentaur

My Christmas Book , 1990

Petra-Nela
03.08.2023 5 z 5

Knížku jsem si vypůjčila z místní knihovny, četla js ji do výzvy. Moc se mě líbila.

ladyfromskye
31.12.2022 4 z 5

Už jako malá jsem na téhle knížce (nebo spíše sešitku) oceňovala ilustrace. Vlastně jsem si ty příběhy jako malá sama nikdy nepřečetla. Napravila jsem to letos a bohužel musím říct, že je to takové nevyrovnané. Některé příběhy jsou příliš krátké, jiným chybí pointa... Dohromady vlastně nic moc extra. Ale kvůli těm nezapomenutelným ilustracím jsem v hodnocení laskavější.

_Michelle_
20.12.2022 5 z 5

Krásná vánoční knížka, která umí pohladit po duši a rozzářit oči, jelikož ilustrace jsou přímo skvostné.

zuzi1162
24.12.2020 4 z 5

Ilustrace jsou spickove, povesti ci pohadky ale jsou kratke a obcas tak nejak bez pointy. Jde spise o pribehy. Vanocni pribeh je ale prevypraven krasne, stejne tak i legenda o Vaclovavi.

PetraJirků
17.11.2019 5 z 5

Nádherná vánoční kniha. Překrásné ilustrace. Vytváří krásné vzpomínky.

reader.007
22.02.2019

V téhle knížce jsou bezvadně přebásněné nejznámější anglické koledy, včetně mé nejoblíbenější "I Saw Three Ships". Starší děti ji podle knížky velice rády pějí celoročně a tatínka může trefit šlak :-))

pepe510
05.03.2018 5 z 5

Tato kniha je má nejkrásnější vzpomínka z dětství na vánoční čas....

Anglie Vánoce anglická literatura zvyky a obyčeje koledy

Autorovy knížky

1991  90%Vánoční knížka pohádek, pověstí a koled

Kniha Vánoční knížka pohádek, pověstí a koled je v