Modrý a žlutý vláček

Modrý a žlutý vláček https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28149/bmid_modry-a-zluty-vlacek-lGI-28149.jpg 4 32 13

Roztomilé povídání o dvou mašinkách, panu strojvůdci a cestujících Sluneční dráhou do Údolí květin plné kouzelných barevných ilustrací je určeno nejmenším čtenářům.

ditul
06.09.2023 5 z 5

Moji kluci mají tuto knížku rádi. Má pěkné obrázky i samotný příběh.

JointlieKat94
04.02.2023 4 z 5

Tuto knihu jsem si před lety dovezla od maminky z pokojíčku. :D

Určitě, no aspoň myslím, mi jí čítali před spaním. Modrý vláček s Béďou a spoustou zvířecích kamarádů si pamatuji, žlutý už moc né, možná jsem jen listovala.. netuším. :)

A teď po letech jsem se konečně dozvěděla víc. Protože čtu přítelovi před spaním, (no někomu musim, když nemáme děti :D !) tak vím, že jsou zde dva příběhy pro Modrý vláček a dva pro Žlutý vláček. Jeden je vždy úsměvný a druhý je takový do "skoro strašidelna", to berte s rezervou samozřejmě, jde jen o jakýsi nádech něčeho tajemného. :)

Vláčkovým dětem se to bude stopro líbit, a navíc to má krásné obrázky! Jen je to prostě krátké. :)

Chillia
15.11.2021 5 z 5

Knížka z mého dětství :) Teď čtu a prohlížím se svým synem. Moc milé ilustrace.

anna.zahy
02.08.2020 5 z 5

Bylo to moc hezké. O vláčcích a zvířátkách. Určitě si to přečtu ještě několikrát. Nejdřív to byla knížka mého strejdy a měli jsme ji na chalupě.

Tweety0207
17.04.2020

Zdravím. Chcela by som vás poprosiť mam túto knižku len mi chýbajú posledné stránky. Končí 58 stránkou. Ak by sa našiel niekto, kto by mi odfotil zvyšok, budem vám veľmi vďačná. Ďakujem.

PetraJirků
17.11.2019

Krásná klasika, která nikdy neomrzí.

Jaji876
14.11.2019 5 z 5

Překrásná a mým synem oblíbená kniha

ladyfromskye
19.11.2018 5 z 5

I já měla tuhle knížku jako malá moc ráda a vždycky mě moc mrzelo, že není příběhů více. Povinná četba pro všechny malé milovníky vláčků.

KaRei
18.08.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížka z dětství. Kam se na Modrý vláček hrabe Mašinka Tomáš :D

veronie
08.12.2015 4 z 5

Knížka, kterou měl v dětství rád manžel. A tak jsem místo jednoho posluchače měla hned dva :)

Laduš17
21.10.2015 5 z 5

Má nejmilejší knižní vzpomínka na dětství :)

ovpana
29.07.2015 4 z 5

Moc hezká kniha pro nejmenší ,doplněná krásnými obrázky

Petrstik
01.12.2012 4 z 5

Celkem čtyři krátké příběhy o dvou mašinkách a jejich zvířecích kamarádech.