Kocour Vavřinec a jeho přátelé na cestách

Kocour Vavřinec a jeho přátelé na cestách https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7805/bmid_kocour-vavrinec-a-jeho-pratele-na-c-cos-7805.jpg 5 55 9

Kocour Vavřinec série

11 příběhů kocoura Vavřince a jeho přátel. 1, Mojmír si staví nový dům 2, Zázraky Otylčiny zahrady 3, O novém autu a škodolibé myši 4, Otylka - krotitelka lvů 5, Provazolezec Mojmír 6, Vavřinec na lovu 7, Otylka si neví rady, a tak volá kamarády 8, Vavřinec na dně mořském 9, Jak kozla přestala bolet hlava 10, Jak jsme potrestali zlého tlouštíka 11, Jak jsme vařili oběd... celý text

ArwenAragorn
04.01.2022 5 z 5

85%
Tuhle knížku jsem si vyškemrala na rodičích a prohlížela jsem si ji pořád dokola.

janina66
04.01.2022 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih dětství. Uměla jsem už trochu číst a měla nádhernou ilustraci.

Resi
16.04.2020 5 z 5

Narazila jsem na knihu úplně náhodou, dávno zapomenutá v knihovně. Knížka mého dětství a nyní jsem ji mohla přečíst i dceři.

Sova15
11.04.2020 5 z 5

Objevila jsem ji na chatě u rodičů, kniha mého dětství. Hezké pribehy bez násilí.

PetraJirků
17.11.2019

Kniha mého dětství. Nádherné obrázky a veselé příběhy.

Turlogh
05.09.2018 5 z 5

Pokračování slavného kocoura Vavřince a jeho přátel, tentokráte na cestách. Další veselé příhody těchto čtyř sympatických zvířátek a další skvělá obrázková knížka mého nejútlejšího dětství. Nelze jinak než všem dětem co nejvřeleji doporučit. I slabším čtenářům neboť obrázků je v knize mnoho a textů vcelku pomálu. Plné hodnocení a srdečné doporučení !

SSTknihy
19.06.2018 5 z 5

V podstatě můj první komiks a tak boží! Kdo jednou zkusil, už knihu neodložil. Hrozně moc mě všichni čtyři bavili – rozšafný Vavřinec, trochu rozmazlená Otylka, snílek Mojmír a lehce zlomyslný Spytihněv. A nesmím zapomenout na lstivou a úskočnou myš Jůlii, někdo jim ten idylický výlet za hranice všedních dnů přeci musel trochu kazit.

Lucissia
24.01.2017 5 z 5

Pamatuju, že tuhle knížku měla kdysi dávno v knihovničce moje babička a já i sestra jsme si ji moc rády půjčovaly. Teď to novější vydání jsem koupila synovi a bylo to moc krásné čtení, syna to opravdu zaujalo, přece jen to je něco jiného než ostatní knihy. Určitě se k Vavřincovi vrátíme a rádi. :-)

Moymeer
02.10.2016 5 z 5

Srdcovka všech srdcovek :)

Autoři knihy

Dagmar Lhotová