petra9164 petra9164 komentáře u knih

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Knihu jsem četla jedním dech, napínavé, úžasné! Moc se mi líbila.

Objetí mravenečníka Objetí mravenečníka Martin Vitický

Chcete se nechat unášet strhujícím a napínavým příběhem, který vás přenese do obrovské a nádherné země, proslulé svým hlavním městem a jedinečnou atmosférou? Pak je tato kniha přesně pro vás! Jsem velká fanynka napínavých thrillerů a tento příběh mě rozhodně nezklamal. Ba právě naopak. Kniha se mi moc líbila a jsem ráda, že ji mohu doporučit dál. PH

17.05.2021 5 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Napínavý masakr!

Muž v hnědém obleku Muž v hnědém obleku Agatha Christie

Kdo má rád knihy této spisovatelky, nebude zklamán. Konec na mě byl hodně dlouhý, člověk se i ztrácel, ale prima jsem se bavila.

15.01.2021 4 z 5

Se záští Se záští Eileen Cook

Napínavé, netradiční. Za mě stojí za přečtení.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha je čtivá, ale začátek se mi četl tak nějak dlouze a těžko. Musím přiznat, že filmová verze se mi následně líbila více.

15.01.2021 2 z 5

Dotkni se hvězd Dotkni se hvězd Lucie Horáková Auzká

Nejsem zrovna cílovka, pro kterou je kniha určena, ale ráda někdy prostě sáhnu po něčem jiném, než jsou mé oblíbené thrillery. To se mi stalo i v tomto případě a vážně nelituji… Knihu jsem přečetla jedním dechem za 2 večery a takto krásně se mi už dlouho neusínalo! Díky milému a barvitému vyprávění z pohledu osmnáctileté Alžběty jsem se i já znovu ocitla ve svých studentských letech a vybavila si časy svých prvních letních lásek. A občas jsem se dokonce přistihla, jak moc jí toto dobrodružství na zámku a přátele závidím. A pravdou je, že u detektivek podobné pocity nemívám :) Takže děkuji! Bylo to milé počtení a pohlazeni po duši.

18.10.2022 5 z 5

Království za lásku Království za lásku Lucie Horáková Auzká

Dívčí román má svá specifika a pokud od toho někdo čeká napětí jako v thrilleru, asi bude zklamán. Za mě je ale napsaná vtipně, má děj a čtenáři se u knihy rozhodně nenudí. Navíc krásně popisuje kouzla a úskalí práce průvodkyně. Já se u knihy dobře bavila.

Nepečené dezerty Kateřiny A. Nepečené dezerty Kateřiny A. Andrea Čekanová

Psychothriller? Bohužel - spíš velké zklamání. Knihu jsem ani nedočetla. Zařadila bych ji spíše mezi nepovedené dívčí romány.

27.02.2022 odpad!

Do vody Do vody Paula Hawkins

Trochu psycho, napínavé, bavila jsem se.

15.01.2021 3 z 5

Nebudeme si lhát Nebudeme si lhát Lucie Horáková Auzká

Hezký a milý příběh, který si rozhodně najde své mladé čtenářky. I já ji četla jedním dechem.